ניסוח מודעת אבל

משפחה

הגדרות טקסט

מודעות אבל הינן הדבר המוכר ואולי המוכר ביותר שיש מבחינת הפצה ופרסום על פטירתו של אדם קרוב או יקר. המודעה תמיד נראית אותו דבר עם אותם צבעים ואותו ניסוח, יש לאחידות הזו יתרונות רבים  וחסרונות מעטים, כאשר החיסרון הבולט הוא הצורך ללכת הלכת למעשה ולהדביק את המודעה על לוח מודעות כזה או אחר. יש חשיבות רבה לאופן ביצוע הדפסת מודעות אבל בכפר סבא או בכל עיר אחרת כאשר הניסוח והעיצוב אחידים ללא הבדל בין אם אלו מודעות שהודפסו בתל אביב או שביצעתם הדפסת מודעות אבל בכפר סבא.

 

ניסוח אחיד מבטיח מינימום טעויות

עם כל הצער והיגון כאשר אתם מקבלים את הבשורה המרה נושאים כגון הדפסת מודעות אבל בכפר סבא ואחרים מקבלים משקל נמוך יותר, לא אחת אל יהיו הדברים האחרונים שאתם יכולים לטפל בהם, על כן ניסוח מודעות אבל אחיד מקל עליכם המתאבלים וחוסך לא מעט התעסקות במודעה, כל שעליכם לעשות הוא לקפיד על הפרטים הקשורים להלוויה  שאותם תפרסמו במודעה. הדפסת מודעות אבל בכפר סבא מתבצעת באותו אופן כמו בכל עיר אחרת והקפדה על ניסוח אחיד חוסך זמן ובלבול. אלו הפרטים הדרושים על מנת לבצע הדפסת מודעות אבל בכפר סבא ביעילות ועם מינימום תקלות:

ליבת המודעה

פרטי המנוח -  שם המנוח הינו פרט הכרחי אולם יחד עם זאת במידה והיה כינוי למנוח כדאי מאוד לצרף גם אותו בעת הדפסת מודעות אבל בכפר סבא, כך גם מי שמכיר את הנפטר רק בכינוי שלו ידע במי מדובר. כמו כן אם יש תואר לנפטר כגון ד"ר או פרופסור יש לציין גם את זה.

מיקום הלוויה - מיקום ההלוויה חשוב מאוד, כאשר מציינים אותו יש לקחת בחשבון שאם מדובר בבית קברות עם מספר כניסות יש לציין גם את הכניסה ממנה נכנסים על מנת למנוע בלבול מהבאים.

מקום ישיבת השבעה - כתיבת כתובת מקום ישיבת השבעה הוא חשוב אך מומלץ לציין נקודות ציון בולטות בסביבה כגון "ליד המתנס" וכדומה.

מידע נוסף

פרטי המתאבלים - ציון שמות או קרבת המתאבלים יציין האם הנפטר הוא בעל משפחה, אב, סב וכדומה. לעיתים מציינים רק את הקרבה הראשונה כגון בנו של, ביתו של וכדומה.

משפטי הזדהות - כתיבת משפטי הזדהות בעת הדפסת מודעות אבל בכפר סבא או בכל מקום אחר אינם חובה אך מוסיפות למודעה את ההזדהות עם הצער והיגון שבאבל.

 

הדפסת מודעות אבל לא רק על נייר

נכון הקונוטציה הראשונה של הדפסת מודעות אבל בכפר סבא היא לאותן מודעות נייר שחור על גבי לבן המודבקים על לוחות המודעות או עמודי רחוב אולם כיום בעידן הטכנולוגי מודעות אלו נותרו לרוב עבור הסביבה הקרובה של הנפטר כגון ביתו, מקום עבודתו וכדומה ואילו את ההפצה הרשמית של המודעות עושים בעזרת שיחות טלפון, הודעות בתוכנות מסרים ובתוכנות מדיה חברתית כמו פייסבוק או וואטסאפ. יתרה מכך כיום יש אתרי אינטרנט המציעים שירותי הדפסת מודעות אבל בכפר סבא ובכל עיר אחרת ללא עלות תוך שימוש בתוכנות חינמיות מבוססות WEB.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!