לבחור משרדים למכירה, בחירה מוצלחת בהחלט

אדריכלות

הגדרות טקסט

אמנם עידן הקורונה הביא איתו שינויים רבים כאשר הבולט שבהם הוא ללא ספק העבודה מהבית. אך לא כל אחד יכול או מסוגל לעבוד מהבית ורבים גילו שהם צריכים את הניתוק מהבית, הם צריכים משרד לעבוד ולהתרכז בו. יחד עם הבנה זו בעלי עסקים הבינו כי יש צורך באיתור משרדים למכירה שיתנו מענה על צורך זה. יש לא מעט שאלות שננסה לענות עליהן בהמשך כגון: למי באמת מתאימים משרדים למכירה?, איך נדע מה השווי שלהם?, האם המחיר הגבוה באמת משקף את היתרונות של אותו משרד? על כך ועוד, בהמשך.

 

3 הסיבות העיקריות עבור משרדים למכירה 

להבדיל משכירת משרד כאשר אתם מחליטים על רכישת משרד לעסק שלכם או אפילו למטרת השקעה עתידית אתם נהנים מ 3 יתרונות עיקריים והם:

קביעות - להבדיל ממקום שכור משרדים למכירה שבבעלותכם הם שלכם במלוא מובן המילה, אין שום בעל בית שפתאום מחליט לסיים את החוזה שלכם או לא לחדש אותו (לא משנה מה הסיבה), תמיד הנכס בבעלותכם והלקוחות שלכם תמיד ידעו היכן אתם נמצאים.

חיסכון - בשכירות יש הוצאה קבועה של השכירות ההוצאה יכולה להשתנות מסיבות שונות כמו הבעלים החליט, סעיף חידוש בחוזה המותנה בהעלאה של X אחוזים ואפילו אם המבנה בשיפוצים העלויות יכולות לעלות על מנת לכסות את ההוצאה. כאשר אתם בעלי המשרד אין את ההוצאות האלו, משרדים למכירה הופכים להיות בבעלותכם ואתם הם שמחליטים וקובעים הכל.

תשואה - משרדים למכירה שנרכשים יכולים להיות רווחיים מאוד, במיוחד אם אלו נמצאים במקומות מרכזיים. מחירי המשרדים רק עולים ואתם כבעלי הנכס יכולים במידה ותרצו או תצטרכו לממש אותו כלומר למכור עם רווח נאה.

 

משרדים למכירה עם מחשבה תחילה

 

רגע לפני רכישת משרד כדאי שתבדקו ותוודאו כמה דברים, חשוב לציין כי להבדיל משכירות שהיא אינה דבר קבוע (בתום חוזה תוכלו לעזוב או לעבור אם משהו לא מסתדר לכם) הרי שאם רכשתם משרד זה דיי קבוע לכן שנייה לפני סגירת עסקה של משרדים למכירה בדקו את הדברים הבאים:

גודל - סוג העסק שלכם יקבע או לפחות יגדיר את גודל המשרד שאתם צריכים, תכננו מראש על מנת שלא תגלו בשלב מאוחר מידי כי המשרד קטן מידי או לחילופין גדול מידי ( תשלמו על מה שאתם לא צריכים). בצעו סימולציות שממחישות לכם את מיקום היושבים במשרד וכך תוכלו להעריך את הגודל הנדרש. 

מיקום - מיקום גאוגרפי הינו דבר חשוב מאוד, המיקום יקבע עבורכם את סוג הלקוחות שיגיע ואת דרכי ההגעה שלהם אליכם. בחרו משרדים למכירה במקום שיש בו תחבורה ציבורית נגישה, חנייה, רכבת או אוטובוס וכדומה.

סביבה - גם הסביבה מכתיבה לא מעט את אופי העסק ואת הלקוחות שיגיעו אליכם, סביבה טובה בין עסקים איכותיים תציג אתכם באור יקרות וכך גם הלקוחות יראו אתכם.