אירועים ועיצוב בבלונים

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

אירועים ועיצוב בבלונים תמיד הלכו ביחד, השילוב המנצח יוצר אווירה שמחה יותר, חגיגית יותר. לא בכדי ההקשר הישים בין עיצוב בבלונים הוא לשמחה ולאושר. יש אמרה שאומרת שבכולנו תמיד יהיה את הילד הקטן שרוצה בלון. אולם יחד עם זאת עיצוב בבלונים זה הרבה מעבר לאותה שרשרת בלונים שנהגנו ואולי עדיים נוהגים לתלות על חוט.

הבלונים של אז והיום עדיין אותם בלונים, יתכן כי הלאטקס קצת יותר איכותי אך מה שבאמת השתנה הוא הייעוד והחשיבות שמקבלים אותם בלונים. הייעוד שלהם הפך להיות משמעותי יותר במיוחד שמדובר על עיצוב בבלונים לאירוע כמו חתונה, בר מצווה או אפילו אירוע חברה. אמן שמכין עיצוב בבלונים נותן את ל כוח המחשבה על מנת שיוכל ליצור את ההתאמה המושלמת בין העיצוב של האולם בין הבלונים שלו.

מה המיוחד כל כך באטרקציה הזו?

כפי שציינו בכול אירוע מעורבים אלמנטים רבים ושונים, לא אחת האלמנטים הללו לא מספיקים ותמיד מחפשים עוד ועוד, אם בעבר הרחוק הגעה לאירוע במכונית פאר הייתה נחשבת ל WOW הרי שהיום גם צניחה ממטוס לא מרימה הרבה גבות ולכן עיצוב בבלונים בא לתת אווירה ומשמעות לאירוע, הרבה מעבר לאותה אטרקציה. למעשה הבלונים הם כלי עזר ליצירת חוויות וזיכרונות שיישארו הרבה זמן אחרי שהאוויר יצא מהבלון. כאשר מתכננים אירוע בשילוב בלונים מאוד חשוב להכין תכנון מראש, התכנון יכלול את הבלונים והעיצובים שיעוצבו מהם, הכמויות הנדרשות, הצבעים והתהליך של ההתנהלות במהלך האירוע. יש חשיבות רבה לתכנון זה מכיוון שאם עיצוב בבלונים אינו מתאים לכלל העיצוב באולם הדבר יראה לא טוב, לעומת זאת אם יש סנכרון והתאמה בין עיצוב הכניסה לאולם, החופה, השולחנות וכול המכלול הזה נראה כמו יחידה אחת הרמונית הרי שהרושם שיישאר יהיה מעל ומעבר.

אז איך לבחור עיצוב בבלונים?

בחירה של עיצוב בבלונים היא קלה הרבה יותר מאשר בחירת האומן עצמו הרי שברגע שנגדיר את הדרישה שלנו מה שנותר הוא למצוא מי יבצע את העיצוב וכאן נשאלת השאלה מי באמת יהיה מספיק טוב לעבודה. יש לא מעט בלונאים וכולם יודעים לייצר צורות ועיצובים אולם הטובים באמת מכינים עיצוב בבלונים עם חומרים איכותיים יותר והעיצובים שלהם תמיד נראים יפים יותר, עם אמן בלונים בעל מקצוע לעולם לא יחסרו בלונים ברחבה ותמיד יהיה לכולם מספיק. על מנת לבחור נכון מומלץ מאוד לראות את האמן בפעולה, המלצות לבדן לא מספיקות אך אם תגיעו לאירוע ותבחנו מקרוב את העיצוב בבלונים תוכלו להתרשם בצורה מלאה מהאומן ומהעיצובים שלו. חשוב עוד לפני סגירת העסקה לדעת מה בדיוק אתם מקבלים וכמה על מנת שלא תגלו באמצע האירוע כי אין לכם מספיק בלונים או שהעיצוב בבלונים שהכינו עבורכם מתפוצץ. חשוב לזכור כי בסופו של יום בענייני בלונים איכות משפיעה באופן ישיר על המחיר ואם אתם באמת רוצים ליצור זיכרון נעים אל תחסכו כאן.