כיצד בוחרים מעמד לטלוויזיה?

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

כבר זמן מה שבא לכם לרענן את הבית ולשנות את מיקומו של מסך הטלוויזיה? במאמר הבא אפרט על סוגים שונים של מעמדים ואתן כמה טיפים לבחירת המעמד המתאים ביותר לחלל שלכם. הטכנולוגיה והקדמה של ימינו מאפשרות את הצבתו ותלייתו של מסך הטלוויזיה בהמון דרכים שונות המשפיעות לא רק על האופן שבו אנו צופים במסך אלא גם על דברים נוספים.

מגוון מעמדי הטלוויזיה המוצעים בענף האודיו-וידאו ועל ידי חברות שונות הוא עצום ולכן, יכול להיות שהבחירה תהיה מעט מבלבלת. תמיד לפני שרוכשים מוצר חדש מומלץ לרכוש מידי בסיסי כך שלא נבחר מוצר או מכשיר שלא יועיל לנו בסופו של דבר ועוד נבזבז עליו לא מעט כסף. טרם בחירת המתקן שלכם להעמדת המסך, נסו להתחשב בגודל החלל שלכם ובמרחק הצפייה המושג כך שלא תמצאו את עצמכם יושבים בחוסר נוחות מוחלטת. שאלו את עצמכם מהו הדבר הכי חשוב שהייתם רוצים להשיג על ידי הצבת המסך מחדש, האם זה רענון עיצובי, האם זו נוחות חדשה או כל דבר אחר.

סוגים שונים של מעמדי טלוויזיה

מעמד לטלוויזיה הוא שם כולל למתקנים שונים המעניקים איכויות ויתרונות שונים. ישנם מעמדי טלוויזיה שניתן להתקין בכל חלל ברחבי הבית וכאלו המומלצים פחות בחללים מסוימים. הנה כמה דוגמאות למעמדי טלוויזיה מסוגים שונים:

  • מעלית מרהיט: מעלית מרהיט נחשבת לאחד החידושים המתקדמים ביותר בענף. המעלית בעצם מותקנת בתוך רהיט המיוצר בהזמנה אישית או שנמכר כמו שהוא על ידי חברות שונות. מסך הטלוויזיה בעצם מוסתר בתוך הרהיט כל עוד אנחנו לא צופים בטלוויזיה. המעלית תתחיל לחשוף את המסך בלחיצת כפתור על השלט רחוק. המצאה זו בעצם יוצרת חלל משתנה ושומרת על מסך הטלוויזיה לאורך תקופות ארוכות.
  • מעלית תקרה: מעלית תקרה עובדת על אותו עיקרון של מעלית מרהיט רק שהיא מותקנת בתוך הנמכה או נישה מיוחדת מגבס שתכננו עבורה מבעוד מועד. ההבדל בין מעלית תקרה לבין מעלית מרהיט הוא שמעלית תקרה אינה תופסת מקום כלל וחוסכת המון בשטח. התקרה תיפתח והמעלית תתחיל לחשוף את המסך באמצעות שלט רחוק ובלחיצה נוספת, ניתן לעצור את המסך בזווית הרצויה.
  • עמוד נירוסטה: עמודי נירוסטה מגיעים בסוגים שונים אך כולם מאפשרים למסך להסתובב בזווית של 360 מעלות. ישנו עמוד נירוסטה המותקן מהרצפה, עמוד המותקן מהתקרה ועמוד שמותקן בין הרצפה לתקרה והוא מאפשר גם את השליטה בגובה המסך. עמודי נירוסטה משתלבים בכל חלל ומיד מעניקים לו מראה מודרני, אסתטי ויוקרתי.

היכן מומלץ לרכוש מעמד טלוויזיה

מעמד לטלוויזיה מומלץ לרכוש רק אצל חברה המתמחה בפתרונות אודיו-ווידאו. צריך לזכור שהתקנה של מעמדי טלוויזיה מוכרחה להתבצע על ידי איש מקצוע בלבד אם נרצה להיות בטוחים ולשמור על איכות המוצר. התייעצו עם איש מקצוע מומחה, בחרו את מתקן התלייה שלכם בקפידה ותוכלו להנות מחוויית נוחות חדשה בתוך חלל מעוצב באופן חדשני.