רוצה אותו? ככה תגרמי לו להתאהב בך!

יחסים

הגדרות טקסט

אחת השאלות שנשאלות לא אחת היא איך לגרום לו להתאהב בי, ובכן לדעתי השאלה הזו אולי אחידה לכולן אולם התשובה שונה מאחת לשנייה. על מנת להבין איך לגרום לו להתאהב בי יש צורך להתחיל מההתחלה, הכוונה היא להתחיל מיסודות ההבנה של מה בעצם הם , הגברים רוצים בכלל ומה אותו גבר שאני חושקת בו רוצה במיוחד. ובכן ראשית כל מתחילים בהגדרות אישיות של עצמך רק כך תוכלי להבין באמת את התשובה לגבי איך לגרום לו להתאהב בי.

 

"אני כזו!, מה לעשות?, איך לגרום לו להתאהב בי?"

כמה פעמים אמרת לעצמך את המשפט הזה? ובכך רק לידיעה יש מה לעשות והרבה. במיוחד אם את רוצה לדעת איך לגרום לו להתאהב בי. ראשית כל צריך להבין כי לא כל אחד יתאהב בך או לא כל אחד רוצה. אם זו נקודת ההנחה שלך ואת מבינה שזה ממש לא קשור אליך משום סיבה אלא להעדפות כלליות של הצד השני אז את מוזמנת לקרוא את הטיפים הבאים שיענו לך על איך לגרום לו להתאהב בי.

 

טיפ מספר 1 - לחייך ועדיף לעיתים קרובות - הנשק הטוב ביותר שלך שהוא תמיד זמין, לגמרי בחינם, ולעולם לא מתכלה ועונה כמעט מייד על איך לגרום לו להתאהב בי - זה החיוך המנצח שלך. חיוך אמיתי לעתים קרובות ככל האפשר, אם זה מכוון לבחור שלך או לא, זה יגרום לך להיראות נגישה, וזה באמת עשוי לגרום לך להיות מאושרת. תמיד כדאי שתמצאי משהו לחייך עליו. אפילו אם את קצת עצובה , לחשוב על משהו שמח או בדיחה משעשעת תמיד יעורר אצלך חיוך. אחת הדרכים לאיך לגרום לו להתאהב בי היא שתנסי חיוך איטי, אם יצרת קשר עין עם האיש שאת אוהבת, חייכי אליו לאט, תני לחיוך להתפשט על פניך. אם אתם נוטים להסמיק אז הסתכלו למטה כאשר הוא מסתכל עליך, תני לזה לקרות לאחר החיוך - ושום דבר לא יעמוד בפניך.

 

טיפ מספר 2 - הציגי את הגרסה הטובה שלך, תמיד - ככל שתנסי לייפות את עצמך או את ההתנהגות שלך סביר להניח כי זה יבליט בדיוק את ההיפך, אחד המתכונים המוצלחים יותר לאיך לגרום לו להתאהב בי הוא להציג את הדברים בדיוק כמו שהם. לעומת זאת אם תחזקי ותדגישי את הצדדים החזקים יותר והיפים יותר שלך זה רק יגרום לך להעצים את הרצון להיות במחיצתך. אין הדברים אומרים שלא תתאמצי להיראות טוב, להיפך, תמרחי איפור אך לא בהגזמה, תשימי בושם עדין שישאיר מעין חותמת נוכחות ולא מועקת נשימה. גם לגבי השיניים מומלץ כי תקפידי על ההיגיינה שלהם על ידי צחצוח מתמיד ומסטיק או סוכריית מנטה לרענון הנשימה. שפתיים אדמדמות עם שפתון מושכות יותר משפתיים ערומות. איך לגרום לו להתאהב בי יכול לכלול לא מעט אלמנטים אולם בסופו של יום את זו שתגרמי להצלחה או לכישלון ושום דבר אחר לא. עוד בענייני הפה, אם את מעשנת אז ההמלצה החד משמעית היא שתפסיקי. הריח לא נעים לאף אחד גם למעשנים אחרים.

לסיכום

את זו שתקבע את ההצלחה עם המין השני, הקפדה אישית על היגיינה, הימנעות מעישון ומסתוריות קלילה יתנו לך BOOST רציני בכל הנוגע לאיך לגרום לו להתאהב בי.