איך לגרום לו להתאהב בי ולא להיחשב גסה?

יחסים

הגדרות טקסט

אחת השאלות היומיומיות היא איך לגרום לו להתאהב בי אולם צריך להתחיל מההבנה איך לגרום לו לרדוף אחריך. למעשה זו השאלה הבסיסית שצריכה לקבל מענה ובעזרת התשובה או הפתרון תביני איך לגרום לו להתאהב בי.

אם כך ישנה בעיה, לרוב מה שקורה בפועל הוא שהגבר הוא זה שרודף אחריך ולא להיפך, ואם המצב הפוך הוא מצטייר בצורה לא טובה בכלל, עד כדי יצירת ריחוק. אם כך יש לנו בעיה, מצד אחד את רוצה להבין איך לגרום לו להתאהב בי ומצד שני אם תעשי מהלך אגרסיבי מצדך זה יתפרש בצורה לא טובה. אז השאלה הנשאלת היא איך לגרום לו להתאהב בי  ובאותה נשימה איך לגרום לו לרדוף אחרי. וכאמור ישנם לא מעט דרכים וננסה לבחון חלק מהן כאן.

הטבע פועל לטובתך

אחד הדברים הבסיסיים שיש לזכור הוא שהטבע פועל לטובתך, מטבעו הגבר רודף אחרי בחורות ולכך כל מה שנדרש הוא ליצור את הטריגר לכך, אם תביני איך לגרום לו להתאהב בי על ידי כך שאת יוצרת אצלו רצון לעוד הרי שכחצי דרך כבר עברת. יחד עם זאת אם תעשי זאת בצורה מושכלת ולא אגרסיבית סביר להניח כי הוא זה שירצה את הקשר הארוך ולא את הסטוץ הרגעי. וכפי שאת יודעת אין קשר ארוך בלי אהבה. שלב נוסף בהבנה איך לגרום לו להתאהב בי הוא לצאת מהבועה שבה הגבר הוא זה שעושה את הצעד הראשון. רק תוציאי לך מהראש את המחסומים, ופשוט גשי אליו ותאמרי לו שהוא מוצא חן בעיניך וכל מה שאת מבקשת הוא לשוחח איתו. הדגישי את העובדה שאין כאן שום עניין אחר חוץ מאשר לנסות ולגבש איזו שיחה משותפת, ממש כמו שהוא בוחן מוצר חדש ובודק אם הוא מתאים לו או לא. כאשר תביני איך לגרום לו להתאהב בי תראי שהפעולה הזו שנראית כמעט בלתי אפשרית ומנוגדת לכל הדעות, הינה דבר של מה בכך ולמעשה מהווה את הבסיס בלהבין איך לגרום לו להתאהב בי.

לא תמיד רגיל זה רגיל

לא אחת מפרשים את המידע באופן קיצוני וכאשר חושבים איך לגרום לו להתאהב בי לעיתים לוקחים דברים אל הקצה. אחת הפעולות שמתירה את הביישנות וההסתגרות יכולה להתפרש בצד השני כעוינות או אגרסיביות יתר. כדי להימנע לצאת ממצב כזה ורצוי מלכתחילה לא להיכנס אליו, אולם יחד עם זאת ישנו הצורך ליצור קשרים ולכן על מנת להבין איך לגרום לו להתאהב בי צריך קצת לצאת מגבולות הגזרה ולאזור אומץ בעשיית הצעד הראשון, אל תחששו מאיך זה יראה פשוט אמרו מה בליבכם וקוו שהצד השני מבין שבסך הכול את רוצה ליזום וליצור קשר. הבעיה העיקרית היא שתמיד חושבים מה יחשבו עליכם וזו הדרך למניעת קשרים ויצירתם. לכן, אל תתביישו ורק עם הזמן והניסיון תבינו איך לגרום לו להתאהב בי.