3 סרטים שאת חייבת לצפות בחורף הקרוב

סרטים

הגדרות טקסט

אחד הדברים המהנים ביותר שאף טלוויזיה במסך רחב, חכמה ככל שתהיה ועתירת שכלולים וטכנולוגיה לא תוכל להחליף זה את מסך הקולנוע. הקולנוע עוד מימים עברו תמיד ריתק את הצופים בין אם זה בשל הגודל של המסך או המעמד עצמו שכולל שהייה באולם רחב ידיים עם כורסות נוחות או בשל העובדה שבקולנוע הכול גדול יותר, ברור יותר ונשמע טוב יותר.

תמיד כשיש את אפשרות הבחירה בין צפייה בסרט בבית בטלוויזיה לעומת צפייה בסרט בקולנוע אז הקולנוע לוקח ובגדול. ותעשיית הקולנוע כידוע לא מפסיקה אף פעם, סרטים בצרורות מופקים ויוצאים לאקרנים במאסות רציניות, הסרטים מחולקים לקטגוריות ותתי קטגוריות שמקלים על הצופים להתחבר לז'אנרים מסוימים. לצורך הדוגמה סרטים בקטגוריית הפעולה, המתח או מתח ופעולה משולבים, תעשיית הסרטים דואגת לספק לנו כל הזמן חומר מעניין לצפייה. בכל שנה הסרטים משתכללים ומתפתחים ביחס ישר לטכנולוגיה והביקורות השונות מאפשרות לנו לקבל קצת מידע וחוויות לגבי הסרטים השונים אך לא תמיד ניתך להסתמך על ביקורת מכיוון שעל טעם וריח קשה להתווכח.

2015 - 2016 פריחה קולנועית מדהימה, המלצות בגוף ראשון

הראשון והמומלץ: " הטנור " -

לחובבי הדרמה בינינו מומלץ מאוד לצפות באחת הסרטים המרגשים שמספר את סיפורו האמיתי של טנור עוצמתי בעל שירה עדינה, מוצאו של הטנור הוא קוריאה ושמו באי ז'ה צ'ול שהפך ברבות הימים להיות לכוכב זוהר. מפיק יפני שמע, נדהם והתרגש והזמין אותו למסע הופעות שהיה מוצלח מאוד. אולם כמו בכל דרמה טובה גם כאן הגורל צוחק בפניו של הטנור המפורסם וסרטן פוגע בבלוטת התריס ובשיא הקריירה הוא מאבד את מיתרי קולו. חברו הטוב כואב את כאבו ומאתר מנתח מומחה בתחום שמסכים לנסות ולשחזר את מיתרי הקול של הטנור הצעיר למרות הסיכון שאם יכשל יאבד את המוניטין שלו. הסרט עתיד לצאת לאקרנים בקרוב כבר בחורף 2015.

לאוהבי השילוב של דרמה קומית: " משחק באש " -

סרט מעניין וקליל עם השחקן בראדלי קופר הלו הוא "פנים" מהסרט "צוות לעניין" חוזר אלינו כמידי שנה בדרמה קומית מעניינת שבה הוא מגלם שף מוצלח בעל 2 כוכבי מישלן, השף אדם ג'ונס הרס לעצמו את הקריירה על ידי עישון סמים והתנהגות כללית בלתי הולמת, כל מה שמעניין אותו הוא יצירת טעמים שלא היו כמותן, ההתמודדות שלו היא לגייס צוות מוצלח שיביא לו את כוכב מישלן השלישי.

גאון ושיגעון בדרמה סוחפת: "שובר את הכלים" -

בובי פישר הוא שחמטאי כוכב מארצות הברית, בתקופה הקרה הוא מתמודד עם בעיות רבות הנובעות מכן שהגאונות שלו מביאה אותו לשיגעון. שת המעצמות הסובייטית והאמריקאית לא תורמות למאבק הפנימי העצום שמתחולל בו ומביא אותו לגדולה שבסופה מפלה ניצחת.

אלו שלושת ההמלצות שלי לחורף הקרוב, כמובן שיש עוד ויותר בין לבין אולם בחירות אלו יתנו לנו לא מעט חומר למחשבה. תיהנו.