יתרונותיו של ספריי צבע

פנאי

הגדרות טקסט

אם אתם אנשי יצירה או אנשים שמאוד נהנים לייצר פרויקטים כתחביב באופן עצמאי, בוודאי תשמחו לקרוא שישנו מוצר שמאוד שווה ומשתלם להחזיק בבית. על ידי רכישת ספריי צבע תוכלו לתקן כל מיני פריטים בבית בעצמכם ולהעניק להם מראה מחודש בלי להתקשר אל בעל הדירה או להשתמש בשרותו של איש מקצוע, מה שאומר שתוכלו לחסוך בעלויות. ספריי צבע שייך לכלי העבודה האיכותיים והטובים ביותר המעניק יתרונות  רבים מעבר לרק חיסכון בכסף.

נניח שהקיר שלכם בבית מתקלף או שאחת הידיות של הדלתות כבר דהויה לחלוטין. באמצעות ספריי הצבע, בקלות תוכלו לצבוע גם את הקיר וגם את הידית ולחדש אותם. מעבר לתיקונים תוכלו גם לחדש אובייקטים ישנים הנמצאים בבית שתכננתם לזרוק ולהעניק לעצמכם פריט או מוצר מחודש שיכול לרענן ולהוסיף צבע לבית או למשרד. בדרך כלל המון אנשים כאשר הם צובעים אובייקטים בעצמם הם נוטים להשתמש במברשת ודלי צבע אך באמצעות ספריי הצבע ניתן להשיג תוצאה איכותית הרבה יותר.

יישום ספריי הצבע

אז להשתמש בספריי הצבע לא צריך להיות גאונים כי זה מאוד פשוט, הרבה יותר ממה שאתם מתארים לעצמכם. נניח שאתם מעוניינים לצבוע כיסא ישן שמתקלף. דבר ראשון שתעשו הוא לגשת לחברה ולרכוש את הצבע הנכון לחומר הנכון. אם הכיסא עשוי מעץ, תבחרו צבע המתאים לעץ.קיימים סוגים שונים של ספריי צבע המתאימים ליישום על חומרים שונים אז בדקו שזהו אכן הצבע הנכון והמתאים עבור הפרויקט שאתם מתכננים לחדש ולצבוע. כאשר רכשתם את הצבע, יהיה מומלץ לבצע את יישום הספריי במקום פתוח אך אם אין לכם מקום כזה, פשוט פתחו את החלון ושימו כמה עיתונים היכן שאתם מבצעים את תהליך הצביעה. אם הכיסא לא מקולף לחלוטין, קחו שפכטל וקלפו אותו מהצבע הקודם. אם הכיסא זקוק לליטוש על מנת להגיע למרקם חלק עשו זאת גם טרם הצביעה בעזרת נייר ליטוש. עוד שנייה מתחילים. השלב האחרון לפני הצביעה הוא לנקות את הכיסא משאריות של אבק או לכלוך שנותר מהליטוש ומהיותו כיסא ישן. כאשר הכיסא נקי אתם מוכנים לצביעה. פתחו את המכסה, החזיקו את הספריי בזווית של 45 מעלות ובמרחק של כ-25 ס"מ מן האובייקט והתחילו לנוע ימינה ושמאלה בתנועה של בננה או חצי ירח כך תוודאו שלא יישארו חלקים שאינם צבועים. כאשר סיימתם הניחו לצבע להתייבש ובצעו בקרה על הצבע. במידה ונותרו חלקים ללא צבע מה שלא אמור לקרות על ידי שימוש בספריי, צבעו בשנית, חכו שוב שהצבע יתייבש והנה לכם כיסא מחודש.

איכויות הספריי

ספריי צבע איכותי ישמור על בוהק הצבע לאורך זמן רב ולא תמצאו אותו מתקלף בזמן הקרוב. בדקו שוב שהנכם רוכשים את הצבע הנכון ואם אתם רוצים לחזק את את הצבע בעוד שכבת הגנה אתם יכולים לרכוש ספריי לכה שמיישמים אותו בדיוק באותה הצורה שמיישמים את הצבע ואז איכות הצבע בכלל תהיה מוגנת מפני נזקים שונים או שריטות.