למה כולם אוהבים פיצה?

תזונה

הגדרות טקסט

אחד המאכלים העממיים ביותר היא הפיצה. יש לכך סיבות רבות כאשר הראשונה שבהן היא הקלות שבה מכינים, פיצה רחובות מקום מעולה לראות בו פיצריות רבות שבהן ניתן לטעום ממגוון הטעמים השונים.

למעשה אין ילד או ילדה ואפילו מבוגרים שלא מכירים את המאכל האהוב הזה פיצה, אולי יהיו כאלו שלא אוכלים אך עדיים פיצה רחובות מהווה את ה"מעדן" הרשמי בכל מסיבה, אירוע ואפילו כמזון מהיר. יש לפיצה רחובות יתרונות רבים שבאים לידי ביטוי בכן שממש ללא כל קושי תוכלו להרכיב מנה בעלת אופי וטעם שמתאים לכם בדיוק. מבין המנות הנפוצות של פיצה רחובות נוכל למצוא את הפיצה "בלי כלום" כלומר רוטב פיצה וגבינה מעליו, השנייה בתור היא פיצה עם תוספות כאשר התוספת הנפוצה ביותר היא זיתים או פטריות.

איפה התחילו להכין פיצות?

המקום בו החלו עם הכנת פיצה על סוגיה השונים היא כידוע איטליה. למעשה מאכל העם הנחות ביותר הייתה פיצה. אולם עם הזמן ועם האהבה של מלכת איטליה לפיצות החלו להכין שילובים שונים של פיצות ועם מגוון של תוספות, הבסיסי היה כאמור בצק דק שעליו נמרח רוטב פיצה, מלכת איטליה אהבה במיוחד את הפיצה שעשויה מרוטב עגבניות אדות, עלי בזיליקום וגבינה לבנה כלומר גבינת מוצרלה. אם נסתכל על הצבעים של הפיצה, אדום, ירוק ולבן הרי אלו צבעי הדגל של איטליה. מאז ארצות המערב אימצו את המאכל האהוב לחיקם את טעמה של  פיצה רחובות כמובן היא מקום מצוין לחוות את קשת הטעמים הנרחבת על שלל סגנונות הפיצה.

איזה סוגי פיצה קיימים?

כפי שציינו פיצרייה ברחובות מכילה מגוון גדול של טעמים כאשר הבסיסית מבין כול היא כמובן בצק, רוטב וגבינה ממעל. אולם כאמור יש לא מעט תוספות לפיצה שהופכות אותה למתאימה לכל טעם. מבין התוספות הנפוצות נוכל למצוא את הזיתים הירוקים או השחורים שמפוזרים על כל הפיצה או על חלקה, גם פטריות הן תוספת מוכרת ונפוצה. תוספות נוספות לפיצה רחובות כמו תירס, אנשובי, אננס, גמבה, בצל ועוs מוסיפים טעמים מיוחדים ומעניינים. לפיצה רחובות יש את הייחודיות שלה בכן שתמיד האיכות באה לידי ביטוי בחומרי הגלם מהם מכינים את הפיצה, ככל שחומרי הגלם איכותיים יותר כך מובטח לנו כי הפיצה תהיה טעימה יותר. אולם לא אחת אנו רואים שיש פיצה רחובות שמתפרסמת במחיר נמוך מאוד, המחיר לא אחת בא לידי ביטוי באיכות הסופית שתקבלו, על מנת להבין זאת נסו לשער כמה גבינה צהובה איכותית צריך לטובת מגש פיצה אחת, הכפילו במחיר לקילו ותבינו כי פיצה איכותית חייבת להיות במחיר מסוים לעומת אלו האחרות שנמכרות במחירים מאוד נמוכים וזולים וכמובן בא לידי ביטוי באיכות ובטעם שלהם. לכן בבחירת פיצה רחובות ראשית נסו להבין מה המרכיבים ועד כמה הם איכותיים.

 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!