בית נקי במינימום זמן

איכות חיים

הגדרות טקסט

אם יש ברשותכם שואב אבק רובוטי וכל פעם שהוא מסיים את עבודת הניקיון אתם צריכים לעבור אחריו ולוודא שאכן ניקה כמו שצריך, בוודאי תשמחו לגלות שישנו שואב אבק רובוטי שיפתור לכם את הבעיה המעייפת הזאת ויוכל להעניק לכם ניקיון איכותי ומושלם ולעולם לא תצטרכו לוודא כי אכן עשה עבודת ניקיון טובה כי יעניק לכם שקט נפשי וביטחון שאכן כל המשטחים של הבית נוקו לחלוטין.

על מנת ששואב אבק רובוטי יעשה עבודת ניקיון מלאה וטובה הוא צריך להיות מדויק ולדעת בכל שלב איזה חלק ניקה ואיזה לא. שואבי אבק רובוטיים ברובם מבצעים את תהליך הניקיון בצורה רנדומלית כך שפעמים רבות השואב הרובוטי חוזר שוב על מקומות שעבר עליהם כבר ובכך מבזבז סוללה וזמן. ישנו שואב אבק רובוטי שנחשב לשואב האבק הרובוטי החזק והחכם ביותר ואף זכה בתואר השואב הרובוטי הטוב ביותר. שואב אבק רובוטי מבית ניטו מתוכנן יחד עם טכנולוגיה חדשה המאפשרת לרובוט לנקות בצורה מדויקת ויסודית.

הטכנולוגיה שמשנה את איכות הניקיון

ניטו הוא שואב רובוטי בעל טכנולוגיית מיפוי לייזר ההופכת אותו לשואב האבק הרובוטי מספר אחד העולה על מתחריו בכמה וכמה רמות. הטכנולוגיה של ניטו מאפשרת לו לבצע ביקורת על כל פרט שחשוב בתהליך הניקיון.

סריקה- ניטו סורק את כל החלל טרם תחילת תהליך הניקיון ומתכנן מסלול מדויק ומאורגן של הניקיון

חישוב מסלול- ניטו מחשב את המסלול המהיר והחכם ביותר על מנת להשלים את הניקיון במינימום זמן

זיהוי מכשולים- ניטו אינו נתקע כי יודע לזהות מכשולים ואינו נתקע בהם אלא מתכן את מסלולו מחדש

כיסוי שטח גדול- ניטו יכול לנקות בפעם אחת שטח של עד כ-350 מ"ר

מהירות- מהירותו של ניטו היא פי 4 משואבי אבק מתחרים

יעילות- ניטו מתכנן את מסלולו במדויק כך שאינו מבזבז זמן ואינו חוזר על משטחים פעמיים

שואב האבק הרובוטי של ניטו הוא השואב הרובוטי המשוכלל והחכם ביותר. הוא מנקה את הבית בשיטה רשתית ובצורת שתי וערב כך שאין סיכוי שיפספס חלק כלשהו מהמשטח הזקוק לניקיון. ניטו אינו נתקע במכשולים בניגוד למתחריו שנתקעים וזקוקים לחילוץ אחרת לא מצליחים להמשיך את פעולת הניקיון.

השואב שלא תרצו להחליף

לאחר שתרכשו את שואב האבק הרובוטי מבית ניטו, לא תרצו להשתמש יותר באף שואב רובוטי אחר. פעולת הניקיון של ניטו היא כל כך מדויקת שאין שום צורך לעבור אחריו ולוודא שאכן כל המשטחים נקיים באופן שווה. הצורה בה מעוצב שואב האבק של ניטו ( האות האנגלית D)  מעניקה לו את היכולת להיצמד אל כל הפינות והפנלים השונים בבית, פעולה שאף שואב אבק רובוטי אחר  אינו מסוגל לבצע כי לא מעוצב ומתוכנן בצורה ייחודית כמו ניטו. ניטו מנקה באופן פנומנלי את כל סוגי הלכלוך השונים כולל אבק הנדבק לרצפה. ניטו הוא פשוט שואב עם יכולות של סופרמן.

 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!