איך לגרום לו להתאהב בי? אולי להיות מושכת ולא רק בחיצוניות

יחסים

הגדרות טקסט

את יכולה לנסות עשרות שיטות ודרכים, יתכן כי אפילו תלכי לסדנאות כאלו ואחרות אך איך לגרום לו להתאהב בי תמיד יהיה באחריותך המלאה. את תגרמי לבחור לרצות אותך או לא, על ידי כך שהגוף שלך או המראה שלך ואפילו הבריאות שלך יבצעו עבורך לפחות 40 אחוז מעבודת החיזור.

 

לדוגמה לשמור על הפה שלך מושך זו אחת הדרכים להבנת איך לגרום לו להתאהב בי. לצחצח השיניים פעמיים ביום, להעביר חוט דנטאלי, ולהשתמש במי פה לרענון. במהלך היום, את יכולה למצוץ סוכריות מנטה או ללעוס מסטיק כדי לרענן את הנשימה. אם את רוצה, את יכולה למרוח שפתון שיגרום למשיכת תשומת לב לפה שלך. אם לא די בכך על מנת לדעת איך לגרום לו להתאהב בי ברור כי עישון הוא מחוץ לתמונה, הריח, הסירחון והבל הפה הם מתכון מוצלח להרחיק ממך כמעט כל אחד, אפילו את המעשנים עצמם.

מעבר להיגיינת הפה והנשימה דרך נוספת להבין איך לגרום לו להתאהב בי היא על ידי הקפדה על לבוש מתאים, נקי וריחני. אל תיצרי סיטואציות שיגרמו לדחייה, כתם על החולצה או החצאית קטן ככל שיהיה יראה למרחקים בעיני זרים, הקפידי על כך ואת על דרך המלך לכיבוש והבנה איך לגרום לו להתאהב בי.

הסקרנות הרגה את החתול אך לא את החתולה!

מסתוריות היא דרך מצוינת למשוך התעניינות לגביך. קצת מסתוריות תעשה את העבודה מצוין, אם שאלת את עצמך איך לגרום לו להתאהב בי אז על ידי כך שתגרמי לו לרצות לדעת או לגלות יותר עליך תמשכי ותפתי אותו לעוד. אל תחשפי יותר מידי בבת אחת אחר כל העניין ילך לאיבוד.

תני לו לתהות עליך, במקום להגיד לו כל מה שהוא רוצה לדעת (או יותר...). לא יודעת איך להיות מסתורית? זה יותר קל ממה שזה נראה. הנה כך:

ספרי על עצמך בראשי פרקים לא את כל סיפור חייך, הם משעממים!, אחד הכללים להבנה איך לגרום לו להתאהב בי הוא  לשמור לעצמך דברים אישיים. בוודאות גם אם הוא שואל עדיף לצמצם ולומר בעדינות "אולי בפעם הבאה".

לאט, לאט, ככה מכים שורשים והופכים לעץ יציב, וכך מבינים איך לגרום לו להתאהב בי, אל תתני פרטים מיד כבר אמרנו, גם אם הוא מציע חברות בפייסבוק או שולח הודעה חכי יום  עד שאת עונה חזרה.

לסיכום על מנת להבין איך לגרום לו להתאהב בי עליך ליצור תמיד מצב שבו ידך על העליונה, מצד אחד את המושכת בחוטים ומצד שני לא יותר מידי מכיוון שאת עלולה להישאר לבד. היי תמיד מעניינת, ריחנית ותראי בשיא פריחתך, כך תתאפשר לך הבחירה ממבחר ולא אילוץ ממה שנשאר.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!