משיכה חייתית או משיכה חוויתית?

יחסים

הגדרות טקסט

אחת השאיפות והשאלה העיקרית היא איך לגרום לו להתאהב בי אולם לא די בכך, יש צורך לעשות מעבר לאיך לגרום לו לאהוב אותי, יש צורך שזה גם ימשך ולכן שיפור מתמיד של יכולות הפיתוי יכולים להפוך משיכה חוויתית לחייתית. ההבדל הוא ברור כאשר את מבינה איך לגרום לו להתאהב בי, כל עוד מדובר על חוויה הרי שיש לה התחלה ויש לה סוף ממש כמו מתקן בלונה פארק אולם אם זו משיכה חייתית הרי שהיא צריכה להיות עם עוצמת שיגרמו לכ לרצות עוד ועוד. ולכן איך לגרום לו להתאהב בי מתחיל בעובדה שצריך ליצור משיכה.

 

את לא כמו כולם, את יותר מכולן

כדי להבין איך לגרום לו להתאהב בי אנו מבינים כי לא אחת שינויים או דברים שאינם סטנדרטיים הם אלו שמושכים יותר תשומת לב. ולכן ע ל מנת להבין איך לגרום לו להתאהב בי עליך להיות שונה מכולן, אם כולן מורחות אודם בגוון מסוים את תבחרי גוון שונה, תבחרי צבעים שמייחדים אותך. הרעיון מאחורי זה הוא למעשה לשתף את הסביבה שלך במציאות שלך מבחינת הרצונות, המאווים ושאר הדברים. רק כך תוכלי להבין איך לגרום לו להתאהב בי ושתהיה לכך משמעות. כל עוד שתקפידי להבדיל את עצמך משאר הנשים ידך תהיה על העליונה. אולם יחד עם זאת אל תראי שהגב שלך גמיש מידי, הכוונה היא שתביני איך לגרום לו להתאהב בי ושתישארי זקופה, תעמדי על דעותיך ותפגיני עמידה על עקרונות, למשל אם הוא מעשן ואת לא סובלת את זה הרי שעליך בתוקף לדרוש את הפסקת העישון, אם יהיה ויתור מצידך הוא עלול להתפרש כחולשה, אולם להתפשר יובן כהסכמה וזהו אחד היסודות בהבנה איך לגרום לו להתאהב בי.

את לא חייבת להיות היוזמת

פרק נוסף בהבנה איך לגרום לו להתאהב בי כולל את עניין השולט והנשלט, הכוונה היא שלרוב הוא זה שיגיד לך "לאן היום?", "מה תכננת" וכדומה, אל תתני לדפוס הזה לנהל את מערכת היחסים, תהיי מצד אחד אסרטיבית אולם מצד שני תני לו ליזום כך תלמדי להכיר אותו יותר טוב ואולי בדרך זו תיצרי הזדמנויות שיענו לשניכם על הצרכים ולך על השאלה איך לגרום לו להתאהב בי. שיטה זו תאפשר לך להבין איך להפוך קשר קטן ומזדמן לקשר ארוך יותר ואפילו רציני. אל לך בשום אופן לרדוף אחרי אף אחד, היסוד בהבנה איך לגרום לו להתאהב בי הוא שכל עוד תיצרי את הרצון והתשוקה לעוד, זה כמעט כמו  ריקוד טנגו, צעד קדימה ו2 אחורה. יחד עם זאת את זו שצריכה להוביל את העניינים כל עוד ידך על העליונה תהיה לך האפשרות להחליט ולעצב את הקשר שלכם, נכון שכשתביני איך לגרום לו להתאהב בי העניינים יהיו יותר רגועים קצת אבל בסך הכול זה כמו שתיל, כמו ששותלים אותו כך הוא צומח.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!