הנבואה לשוטים וההצלחה למתמידים

יחסים

הגדרות טקסט

את יושבת וחושבת לעצמך פעם אחר פעם, איך לגרום לו להתאהב בי אולם לא אחת קורה שאת מריצה סינריו בראש וברוב המקרים את מגיע למסקנה כי "זה לא ילך", אך אם את יודעת מראש מה עומד לקרות הרי שיש לך את כושר הנבואה, ואם יש לך את כושר הנבואה איפה הבעיה בכלל?

הרי כל מה שאת אמורה זה לגשת לאותו אחד שאת יודעת בוודאות שיגיד לך כן. אך בפועל זה לא מה שקורה, את ממשיכה לחשוב איך לגרום לו להתאהב בי וממשיכה לומר לעצמך :"זה לא ילך לי איתו". יש כאן מעין פרדוקס, והמסקנה היא שהנבואה אכן ניתנה לשוטים!, אין כל דרך לדעת מראש מה עתיד לקרות, אם תמשיכי לנסות ותתמידי בכך סביר להניח כי לאחר כל הכישלונות ההצלחה לא תאחר לבוא. ההתמדה היא הנוסחה מוצלחת כל דבר ובטח כאשר את מנסה ללמוד איך לגרום לו להתאהב בי.

נסי, נסי שוב ועוד פעם אחת

לרוב הטעות הנפוצה היא לצאת לדרך עם כל הכלים בבת אחת, ממש לעוט על ה"קורבן" ולצפות שבדרך לא דרך תביני איך לגרום לו להתאהב בי, איך כך הדברים בפועל. ישנה חשיבות בעצם העובדה שמתקדמים לאט וצעד אחד בכל פעם. אולם הקו המנחה לרוב בהבנה איך לגרום לו לאהוב אותי הינו העובדה של "קשר רציני" המונח הזה גורם להרבה בעיות, הרבה יותר בעיות ממה שאתן חושבות. אם אתן מקובעות בדעה כי לצאת לשטח, לאתר בן זוג ושהוא יהיה זה שיישאר לזמן רב או אולי לנצח כי זה הקשר הרציני שייחלתם לו הרי שטעות בידכן, אם תראו לו שזה מה שאתם מחפשות סביר להניח כי במקום לקרב אותו רק תבריחו אותו. אם כן כאשר אתן פוגשות מישהו מעניין נסו לחיות את הרגע ולא לצאת מנקודת הנחה כי הכול סובב סביב איך  לגרום לו להתאהב בי.

והוא, האחד שלי ובלעדיו לא שווה כל העולם...

אחד המשפטים היותר בעייתיים שיש, לצאת ולחפש לעצמך מישהו או ליישם עליו את כל מה שלמדת או חווית ובכל רגע נתון לנסות ולהבין איך לגרום לו להתאהב בי עלול לגרום לך לחיות באשליה שההתנפצות שלה תהיה מאוד מרה עבורך. לצאת ולחפש מישהו כמו שמחפשים חולצה או חזייה פשוט לא עובד, וגם אם נראה לך שזה עובד סביר להניח כי זה לא יחזיק זמן רב. יכולת שלך להבין איך לגרום לו להתאהב בי ובעצם ליצור סביבך סביבה מחבקת ואוהבת שאומרת משהו פשוט: אני מוכנה להכול, אין לי קיבעון, מי שיבוא יבוא ומה שיוצא אני מרוצה, אלו מילים כדרבנות!, חשוב שתטמיעי אותך ותביני שיש השלכות לעובדה שאת יוצאת לזרך של איתור בן זוג עם "רשימת מכולת", זה פשוט לא עובד. קבלי את הכול כמו שהו ורק כך תביני איך לגרום לו להתאהב בי.

למידע נוסף וסמינרים בנושא איך לגרום לו להתאהב בי >>

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!