עוד במדור

לא אחת אנחנו נזקקים לבצע תיקון למחשבי אפל. מעבדת אפל היא הפתרון ואליה נצטרך להגיע לצורך התיקון. מעבדת אפל מקצועית כוללת תיקון עד לרמת הרכיב ועד לרמת רכיב לוח האם. כך חוסכים המון זמן וכסף, שלא יווצר מצב תשלמו סתם על החלפת חלקים, אלא על תיקון עד רמת הרכיב. ישנם כמה תיקונים כמו החלפת סוללה, ניקוי קורוזיה (נוזלים), הצלת מידע, החלפת מקלדת, טיפול במערכת קירור, החלפת מסך ועוד. במעבדת אפל מקצועית נותנים את השירות הכי טוב, עם תמורה למחיר שחוסך כסף וזמן ברמה הכי טובה. 

 

מה ניתן לתקן במעבדת אפל?

לרוב מעבדות המחשבים יש ניסיון וידע רחב בעולם המחשבים אשר יוצר מצב של בטחון ועבודה טובה יותר על מחשבי הלקוחות.למעבדות אפל יש יכולת לתקן מחשבים, ניידים וסלולרים, הניסיון הרחב שלהם נותן להם את האפשרות לתקן מכשירים של אפל, בצורה הטובה ביותר. מעבדת אפל  למכשירי אפל לפעמים מאפשרת לתקן ברמת הרכיב , תיקוני רכיבים במעבדה חשובים עקב המבנה הייחודי שלהם ותיקון זה יכול לחסוך לכם הרבה. גם בזמן וגם בכסף. 

 

  • תיקון מקבוק - מקבוק הינו מחשב של חברת אפל. אפילו שהוא חסין מתקלות וככל הנראה תצטרכו לתקן אותו אולי רק פעם אחת מאז שקניתם אותו, יחד עם זאת יש תקלות שנובעות מבלאי, שבר או נזק לא רצוני, אז מעבדת אפל מקצועית תתן לכם מענה.    
  • תיקון או שדרוג מק - בזמן תיקון מתבצע תיקון ברמת הרכיב והחלפת רכיבים שהגיעו לסוף מחזור החיים שלהם המחשבים חוזרים לחזרה לפעילות ממש כמו מכשירים הטובים והחדשים. כמו כן גם שדרוג שזהו תיקון מהיר ואיכותי, גם הוא דורש מומחיות והכשרה גבוהים, ידע רחב בנושא, במיוחד שמדובר על מחשבי מק.    
  • תיקון מכשירי אייפון - כולל תיקון במגוון הרחב של כל מכשירי האייפון הקיימים. מעבדת אפל מתמחה בתיקונים אלו ויודעים לעשות את העבודה כמו שצריך. תיקון מכשירי אייפון כולל כמה תיקונים שונים:

 

תיקון 1 - החלפת מסך לאייפון - מסכי האייפון דיי רחבים מטלפונים אחרים, ולחלק מהאנשים שאינם שומרים על מגן הזכוכית שלהם, יש סיכוי גדול מאוד שהמסך יתנפץ. גם אם יש זכוכית ששומרת על המסך והאדם המחזיק באייפון מפיל אותו בלי סוף גם כך המסך יכול להתנפץ. צריך לשים לב ולא להפיל אותו וכמה שפחות שהמסך המקורי יהיה חשוף לפגיעה. 

תיקון 2 - תיקון מסך מגע של האייפון - מסך המגע הינה השכבה השניה הנמצאת מתחת לשכבת הזכוכית (שזהו המגן מסך עליו דיברנו בתיקון הקודם). יש סיכוי גדול מאוד שהמסך יהרס במידה והנפילה היתה חזקה. הטאצ' לא יעבוד, לא יהיה ניתן לשלוט וללחוץ בטלפון עצמו. 

תיקון 3 - תיקון ספיקר ורמקול לאייפון - רוב המקרים של החלפת ספיקר ורמקול נובעים מרטיבות, נפילה ולחות. לכן צריך להחליף במהירות כדי שלא יגרם נזק גדול יותר. נדע שצריך להחליף מתי שקול המוזיקה או הטלפון צורם, שלא נשמע בעבר. 

תיקון 4 - החלפת סוללה ושקע טעינה באייפון - ישנן בעיות רבות בנושא זה העיקרית שהמכשיר לא נטען. בעיה נפוצה ועיקרית נוספת היא שהסוללה לא מתפקדת כמו שצריך,זה יכול לנבוע מהתחממות יתר או רטיבות. 

אנו ממליצים לכם לתקן את מכשירכם בצעבדת אפל, גם מכיוון שזהו תיקון החוסך כסף וזמן אלא גם תיקון הכולל שירות בצורה הכי טובה שאפשר. תיקון עד לרמת הרכיב הוא התיקון הכי משמעותי הנמשך לאורך זמן.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!