הכותרות המובילות במדור אירועים משפחתיים

אחת ההתלבטויות הגדולות היא לבחור את המופע לאירוע יום ההולדת של הילד שלכם, יש כל כך הרבה אשרויות מגוונות החל ממןפעי בלונים ועד להפעלות מושקעות עתירות הפקה. מבין כל האפשרויות ללא ספק הופעת קוסם לימי הולדת היא זו שתמיד מצליחה להגיע לכל משתתף וצופה ולגרום לסימני שאלה רבים. לא צריך קסמים מורכבים מידי על מנת שאתם תשאלו את עצמכם "איך הוא עושה את זה?". אולם בחירת קוסם אינה דבר של מה בכך ואנחנו מביאים לכם כאן כמה כלים שיעזרו לכם בבחירת הקוסם הנכון לאירוע שלכם.

ככה תבחרו קוסם לימי הולדת

 

כפי שאמרנו בחירת קוסם לימי הולדת צריכה להיות לאחר מחשבה תוך התחשבות בכמה גורמים, ריכזנו לפניכם כמה דברים שיקלו עליכם בבחירת קוסם לימי הולדת. כעת אציג בפניכם את ההמלצות הבסיסיות שכדאי שיהיו כאשר אתם בוחרים קוסם לימי הולדת לפני שסוגרים איתו עסקה. קחו בחשבון שאולי אם יחסר אחד מאלו רוב הסיכויים שהמופע יהיה פחות מתאים לציפיות שלכם. היות ואתם רוצים שהילדים יהנו מיום ההולדת בצורה הטובה ביותר מומלץ שיתקיימו הדברים הבאים האלו:

ניסיון - קוסם לימי הולדת מקצועי ואיכותי צריך להיות בעל ניסיון של כמה שנים. הוא יודע מה לעשות בכל מצב הוא רגיל לסיטואציות שונות.  קוסם עם ניסיון יודע מה הכי טוב לכל קבוצת ילדים והדבר הכי חשוב יודע לאלתר. אם הוא רואה שיש קסמים שכבר יודעים את התשובות הוא ידע להמציא או לעשות קסמים אחרים היוצרים חשיבה יותר מאתגרת לאותם הילדים. בעל ניסיון יודע להתמודד עם תקלות לדוגמה אם יש הפסקת חשמל מכיוון והוא נקלע כבר לבעיות קודמות ויודע מה לעשות בבעיה הנוכחית.

ליצור קשר עם ההורים - זהו דבר בסיסי ומאוד חשוב שיהיה קיים בין ההורים לקוסם. הקוסם צריך להראות אכפתיות וקשר עין עם ההורים במהלך ההופעה כדי להבין מה קורה בכל רגע נתון למי להתייחס יותר איזה ילדים לא קיבלו פרסים ולא השתתפו וההורים יכולים לסמן לקוסם למי להתייחס יותר. כמובן שקוסם צריך לשים לב לזה אבל יכול לקרות מצב שהוא פספס אז ההורים יכולים לעזור לו במצב הזה. עוד סיבה קשר עין עם ההורים חשובה כיוון שכך ההורים יכולים לדעת שיש על מי לסמוך שהכל תקין כשורה ואם קורה משהו שהם יהיו בקשר.

כימיה עם הילדים - כדי שהילדים יהנו במופע הקוסם צריך ליצור קשר עין עם הילדים לשתף אותם בקסמים ובמשימות ולהראות להם שאכפת לו. הכימיה עם הילדים היא חשובה כי כך יהיה יותר נעים לפנות אל הקוסם. אם הקוסם יתעסק רק בלסיים את ההצגה וללכת ולא יהיה באינטראקציה עם הילדים המופע יהיה פחות מעניין פחות כיף ופחות שיתופי. מופע טוב הוא מופע שבו גם הילדים משתתפים וכך ההנאה שלהם גדלה. 

הציוד ואביזרים - קוסם לימי הולדת נחשב למקצועי רק אם הוא בא מסודר עם כל הציוד הנדרש לביצוע המופע. חשמל מדונה אביזרים לקסמים כמו קלפים כובע וכדומה. הוא צריך לשאול כבר מההתחלה אם יש מקור חשמל קרוב ואם אין להתארגן על כך. ( קוסם בעל ניסיון ידע מה לעשות כי הוא נתקל כמ פעמים בסיטואציה הזו).

התייחסות מוגברת לחוגג - קוסם לימי הולדת צריך במופעו להתייחס לחוגג באופן שונה ומיוחד. הוא צריך לשים עליו דגש משאר הילדים וכן לציין את יום הולדתו אם זה בלעצור את המופע ולאכול עוגה אם זה שכל ילד יברך אותו או לשיר לו שירים. 

 

לסיכום 

רצוי ומומלץ להעסיק קוסם יום הולדת העונה על חמשת הקריטריונים האלו. אולם חשוב לזכור כי מופע קסמים הינו מופע אינדיבידואלי וכל קוסם לימי הולדת מתכנן ומפיק מופע משל עצמו , לא אחת יהיו מופעים עם דגש על לימוד קסמים, אחרים יהיו יותר מצחיקים כמו סטנדאפ ועוד.

קוסם לימי הולדת לילדים עוסק בפעילות קסמים לדור הצעיר העיסוק בקסם מלמד את הילדים טכניקות חשיבה העוזרות למוח לחשוב מחוץ לקופסה כבר מגיל קטן. קוסם לימי הולדת לילדים למעשה עוסק בתוכנית חינוכית שמתאימה לצעירים על ידי  קסמים, טכניקות וטריקים המראים אשליה לעיניים שנראית הגיונית, ובפועל היא אינה הגיונית. הקסם הינו פעולה שהילד לא מבין שהדבר שהוא רואה לא הגיוני הוא מנסה לפענח את הקסם ולהבין איך הוא קרה. כשהילד מנסה לפענח את הקסם הוא יוצר לעצמו חשיבה חכמה יותר ומפותחת יותר שתעזור לו בעתיד. היכולת קוגניטיבית שלו גדלה בכל רגע נתון שהוא מנסה לפענח את הקסם. היכולת להבין דברים חדשים שלא ידע קודם עוזרת לו להתפתחות המוח. העסקת קוסם לימי הולדת לילדים לא רק עוזרת להתפתחות החשיבה של הילד היא גם גורמת לו להנות ולצחוק. חוגג היומולדת הוא בעל שרביט הקסמים מכיוון  שהדגש אמור להיות על ילד יום ההולדת והוא ברוב המשימות יחליט במי לבחור לכל משימה . תשומת הלב צריכה להיות בעיקר על החוגג אבל גם על שאר המשתתפים. כולם צריכים להשתתף במשימות.

 

5 דברים שצריך לדעת כשבוחרים קוסם לימי הולדת לילדים

דבר ראשון ניסיון הקוסם - קוסם לימי הולדת לילדים צריך להיות בעל נסיון כמה שנים בתחום הקסמות בימי הולדת לילדים, הוא אמור להיות בעל סמכות יודע מה לעשות בכל מצב כמו אם החשמל לרגע לא עובד אס צריך למצוא תוכנית חלופית או ילד שלא רוצה להשתתף צריך לתת לו להיות במשימה שהוא טוב בה וכך יראה שהוא מצליח. העלאת הבטחון העצמי לילד שלא רוצה חשובה מאוד ורק מקצוען בעל סמכות ידע לעשות את הדבר הכי נכון כי הוא נכח בכל כך הרבה סיטואציות.

דבר שני- ארגון הציוד - שימו לב שיש לכם ולקוסם את כל הציוד הנדרש על מנת הקמת המופע בצורה הטובה ביותר שאפשר. אם זה שולחן להנחת ציוד וכסאות להליך המשימות והתחרויות בזוגות או קבוצות. אם זה מור חשמל זמין ואם אין חשמל באמצע המופע צריך למצוא פתרון. מדונה או מיקרופון טעונים ורמקולים. מקרן להצגת החומר. אם חסר אחד מהדברים שהקוסם ביקש או שחסר לו אישית המופע לא יוכל להתקיים כמו שצריך. 

דבר שלישי - מחיר - חשוב מאוד שהמחיר יהיה נוח לכיס שלכם, לפעמים עדיף שהמחיר יהיה יקר אבל איכותי ולפעמים המחיר לא קובע. זה תלוי מאחד לאחד. חשוב מאוד לשים לב למחירים. המחירים משתנים מקוסם לקוסם.

דבר רביעי - המלצות - רצוי ומומלץ להעסיק קוסם לימי הולדת לילדים רק לאחר המלצות של חברים הם יודעים מה הכי טוב כי יש להם ניסיון וגם אפשר להתייעץ איתם על המחיר. 

דבר חמישי-  גילאים - כל קוסם עובד עם גילאים שונים. אם תקחו קוסם לגילאים הלא מתאימים יכול להיווצר מצב שהמשימות יהיו קשות מידי לביצוע בקרב צעירים, או להיפך שהמשימות יהיו קלות מידי בקרב ילדים גדולים יותר. צריך להתייעץ עם הקוסם ולוודא שהוא עושה מופעים לגילאים הנוחים לכם. חשוב שהילדים יהיו בערך באותו הגיל כדי שיהיה שוויון.

 

לסיכום בחירת קוסם לימי הולדת לילדים

כפי שציינו קוסם לימי הולדת לילדים צריך להתאים את עצמו לקהל שמולו הוא מופיע, ככל שיש לקוסם יותר ניסיון וותק כן ההופעה תהיה יותר מושכת ומעניינת לצופים ולמשתתפים כאחד

 

מודעת אבל הינה מודעה המודיעה על מותו של אדם, אשר תולים אותה על ידי הקרובים של הנפטר בסמוך למועד מותו. במקומות שבהם היה מוכר. אם זה מקום עבודתו לשעבר, מקום שהיה האהוב עליו, העיר שבו גר וכדומה. כדי שהחברים, הקרובים ובני משפחה יוכלו להגיע אל ההלוויה ואל השבעה. הדפסת מודעות אבל בנס ציונה ובערים אחרות אמורות לתת מידע על מועד הקבורה, זמני השבעה וכדומה. על מנת לספק מידע זה בצורה יעילה על מנת למנוע אי הבנות או מסירת נתונים שגויים או אפילו חוסר במידע יש צורך להקפיד על מספר כללים. כללים אלו כוללים ציון שם הנפטר, מועד ההלוויה, זמני השבעה, שמות המתאבלים ועוד. בהמשך אציג כמה המלצות הנוגעות לאופן בו יש לבצע הדפסת מודעות אבל בנס ציונה אך זה נכון גם לכל עיר אחרת. 

אז מהי הדרך המומלצת עבור הדפסת מודעות אבל?

הדפסת מודעות אבל בנס ציונה מתבצעת באותו אופן כמו בכל עיר אחרת וכוללת מספר כללי אצבע בנוגע למידע המודפס. ישנה דרך מומלצת המתבטאת בשלושה שלבים. לפניכם ההמלצות:

1 - כתיבת שם מלא של הנפטר - לוודא שלא יהיו שגיאות בשמו או בשם משפחתו. טעות בשלב זה תבלבל את הקוראים ואף יחשבו כי הנפטר שכתוב הוא מישהו שהם לא מכירים (במידה והם מכירים מישהו בשם דומה), בנוסף כתיבת השם הנכון יותר מחשובה כי צריך לכבד את הנפטר ולא לטעות בשמו. 

2 - ציון כתובת השבעה ללא טעויות - מקום השבעה צריך להיכתב באופן ברור עם כתובת נכונה ומדויקת, יש לציין את שם הרחוב ומספר הבית. אם תכתבו את הכתובת כמו שצריך המתאבלים הנוספים ידעו לאן להגיע במהרה מבלי להסתבך בדרך, מומלץ להוסיף נקודות ציון בסביבה על מנת להקל על המגיעים (ליד הסופר, מול הספרייה העירונית וכדומה).

3 - שעות זמני הניחומים - יש לכתוב את שעות זמני הניחומים באופן ברור ומדויק כדי שלא יווצר מצב שיבואו לנחם בשעות הלא נכונות שאין אף אחד או בזמן לא מתאים כמו זמן רק של המשפחה. 

הדפסת מודעות אבל בנס ציונה, ובערים אחרות, נהוג לציין את שמות המתאבלים כחתימה על המודעה ולציין את קרבתם לנפטר. 

ישנן המון דרכים לפרסום מודעות אבל בנס ציונה. אך ישנן שתי דרכים עיקריות. אחרי שעשיתם את שלושת השלבים, והדפסתם את המודעות מגיע שלב הפרסום.  ישנם שני דרכים לפרסום המודעות

הדבקת מודעות אבל -  (במקומות שמותר) ברחובות העיר שגר הנפטר, עצים, עמודים, ושערים. 

יתרונות: יגיע לכמה שיותר אנשים שגרים קרוב לנפטר, גם מי שאינו חשוף למדיה האינטרנטים יראה את המודעה.

חסרונות: יכול להתלש ולהיקרע ,לא בטוב שיעברו ליד המודעה מכרים או חברים, מאמץ רב בתליית המודעות.

פרסום מודעות אבל ברשתות החברתיות: חוסך בדפים, מפיצים את המודעות ברשתות החברתיות וכך המודעות מגיעות למספר מקסימלי של אנשים במינימום זמן.

יתרונות: אנשים שגרים רחוק מעיר הנפטר יוכלו להגיע.

חסרונות: חשיפת מידע מיותר לכמות אנשים גדולה, לא בטוח שכל מי שצריך לראות את המודעה בעל גישה לאינטרנט (מבוגרים וכדומה)

ההמלצה שלנו לגבי הדפסת מודעות אבל בנס ציונה

אם וכאשר אתם נזקקים לביצוע הדפסת מודעות אבל בנס ציונה, אנו ממליצים לשלב את 2 השיטות ובהתאם להמלצות שלנו, כך תוכלו להגיע לכמה שיותר אנשים רלוונטיים שיחשפו למודעת האבל שלכם.

יום הולדת כבר לא מסתכם בעוגה, כמה בלונים ומשחקי חברה. ימי הולדת היום כללים אטרקציות, מופעים, נושאים מרכזיים ועוד. זה ממש לא משנה אם החגיגה כוללת מופע לילדים קטנים, בוגרים או לכל המשפחה, מה שבאמת חשוב הוא לדעת האם האטרקציה תסחוף את כולם ותאפשר לכל אחד ליהנות או שתהיה "סתם" עוד משהו שישכח עד מהרה. על מנת ליצור אווירה מיוחדת באירוע שלכם ובמיוחד אם האירוע מיועד לילדים הוא לשלב מופע לילדים שיתאים להם מבחינת הגיל שלהם וגם מבחינת הנושא של המופע. השאלה הנשאלת היא היכן הגבולות? עד כמה באמן האטרקציה של האירוע צריכה להיות מרשימה ומהממת הרי צריך לשים כל דבר בפרופורציות מתאימות. הפתרון הוא מופע לילדים שיכלול את הדברים שבאמת מדברים אליהם גם מבחינת התוכן וגם מבחינת ההשתתפות.

בלונים כמרכז מופע לילדים

מגוון האטרקציות כיום הוא כמעט ואין סופי, תוכלו לבחור בין מגוון גדול של מפעילים לימי הולדת שלכל אחד מהם יש מופע לילדים שונה ומיוחד, חשוב לדעת לבחור את המפעיל המתאים עם התוכן שמתאים לילדים שלכם. כך למשל מופע לילדים שכולו מבוסס על בלונים נחשב למופע מצויין עם התאמה למניפת גילים רחבה מאוד. אלו הדברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים מופע לילדים:

סוג המופע

יש מגוון אין סופי כמעט של הופעות לילדים, חשוב לבחור מופע לילדים שיתאים להם, לאופי שלהם ולגיל שלהם, רק כך תבטיחו שהם לא ישתעממו אלא להפך יהנו מכל האירוע. באופן כללי ניתן לחלק את סוגי המופעים ל 3 קטגוריות ראשיות שמתחלקות לפי גיל הצופים: מוע לילדים הומוריסטי שמשלב כיפופי בלונים וסטנדאפ מותאם לגיל הרך, למתבגרים יותר המופע יכלול מגוון אלמנטים של קיפולי וכיפופי בלונים כאשל כל המופע כולו סביב נושא מרכזי הכולל הומור והנאה, ואילו למתבגרים יהיו אלו סדנאות בלונים המשלבים הומור וסטנדאפ.

נושא המופע

יש חשיבות רבה לבחירת נושא ההופעה, ככל שמתאפשר על הנושא המרכזי להיות מותאם לגיל המשתתפים והצופים, לרוב בחירה בנושאים קלילים שמעבירים מסר יהיה עדיף על משהו סתמי שאינו תורם מבחינה חברתית. הרי אם כבר אז למה לא?

אורך המופע

כמו כל דבר אחר אם נבחר מופע לילדים ארוך מידי סביר להניח כי הצופים ישתעממו, וזה לא משנה עד כמה המופע מיוחד ומעניין. על המופע להיות קצר וקולע אך יחד עם זאת אם המופע יהיה קצר מידי הוא יאבד מערכו. לכם בחירת מוטפע לילדים צריכה להיות מותאמת לגיל הילדים ולמיקום בו נערך המופע, הכוונה היא שמופע שנערך בתוך בית אינו בהכרח דומה למופע שנערך בחוץ בגינה או פארק.

איך תבחרו מופע לילדים?

כפי שציינו יש לא מעט סוגים וסגנונות של מופעים וחשוב מאוד לבחור את המופע שמתאים לכם ביותר ועל מנת לבחור נכון מופע לילדים חשוב להגדיר למפעיל מי הם קהל היעד, מה גילם, לדאוג לבחור נושא מתאים שיהיה מצד אחד מעניין ומצד שני שיתן ערך מוסף לילדים הצופים במופע. חשוב גם לציין את מיקום המופע, לא תמיד מופע המותאם לבית או אולם יכול להתקיים בפארק או מחוץ למבנה, אלו דברים שמאוד חשוב לבדוק עם המפעיל על מנת שהמופע שלכם יהיה איכותי, מהנה ושכולם יהנו ממנו.

הדפסת מודעות אבל ברמלה ובערים אחרות חשובה. יש כאלה שעוברים ליד המודעות ולא מתייחסים מסיבות שונות, אולי כי הן לא רלוונטיות עבורם או כי אין הםפ רגילים כלל להביט במודעות תלויות.. ישנן שתי סיבות עיקריות שהמודעות חשובות ואסור להתעלם מהן. 

סיבה 1 - צריך להבין את זעקות השבר והיגון, והכאב של האחרים, להשתתף בצערם ולנחם אותם. ולתת להם תחושה שכל דבר שהם צריכים עזרה שיש למי לפנות. עזרו להם במה שהם צריכים כי גם  ככה קשה לתפקד עם יגון כה גדול.

סיבה 2 - העלאת המודעות על המוות של הנפטר ובכדי להעלות את המודעת צריך לבצע הדפסת מודעות אבל ברמלה כדי שכל מי שרוצה יוכל להשתתף בצער המתאבלים. 

 

מהן הסוגים של הדפסת מודעות אבל ברמלה?

ישנן כמה סוגים של הדפסת מודעות אבל ברמלה ובערים אחרות,  ואותן לפרסם בכמה שיטות כגון עיתונים, רשתות חברתיות, פרסום ברחובות ועוד. 

סוג 1 - פרסום מודעות אזכרה - הן מודעות המיידעות את מות הנפטר. הן מייצגות את המנהג של להיזכר פעם בשנה על פטירתו למען זיכרו, עלייה לקברו, המשתפת את הציבור בזכרון השתתפות באבל. יום האזכרה מייצג את האבל המשותף. ישנם שני סוגי אזכרה:

 יום האזכרה הראשון - מתבצע 12 חודשים (שנה) לאחר מות הנפטר, למשך 30 יום ומתאריך זה מותר לילדים של הנפטר לחגוג מסיבות, ולבישת בגדים חדשים ומנהגים נוספים המשתנים ממשפחה למשפחה.

יום אזכרה פעם בכל שנה - בעבר, רוב האנשים צמים ביום זה כדי לעזור לעילוי נשמתו של הנפטר. כיום, האבלים אוכלים ושותים כרגיל ויש המשתמשים במנהג הצום. ביום זה, נהוג לומר "קדים יתום" כפי שאמרו בשנת האבל הראשונה.

סוג 2 - הדפסת מודעות אבל ברמלה לצורך עליה לקבר - בסיום השבעה נהוג לעלות לקבר ולקיים אזכרה חודש לאחר המאורע, (ביום ה30). מודעות עליה לקבר מתפרסמות בקרבת אותה שכונה בה גר, בתוך בית האבלים וכדומה. 

סוג 3 - פרסום מודעה משפחתית - בדומה לפרסום מודעות עליה לקבר, גם פרסום מודעה משפחתית מתרסמת בקרבת אותה שכונה בה גר, בתוך בית האבלים ועוד. לצורך פרסום מודעה זו,הרוב יוצרים קשר עם הסביבה והציבור.

סוג 4 - פרסום הודעת השתתפות בצער - אחת הדרכים הנפוצות והטובות ביותר לשיתוף הצער עם הציבור ונותנת אפשרות לסביבה להשתתף בצערינו. 

סוג 5 - פרסום הודעת תנחומים - מאפשרת גם לרחוקים של הנפטר או לא מכירים אותו באופן אישי אבל כן מכיר אותו מהעבודה או מהלימודים של המתאבלים, לבוא ולנחם. מודעות אלה מתפרסמות בעיתונים. 

לסיכום הדפסת מודעות אבל ברמלה

אם ברצונכם להדפיס מודעות אבל ברמלה ובערים אחרות, שהרבה אנשים ידעו על השבעה ויגיעו גם מכריו של הנפטר וגם רחוקים, פרסמו מודעות אבל ברשתות החברתיות ובעיתונים. לעומת זאת אם ברצונכם לעשות שבעה מצומצמת עם כמה שפחות אנשים כדאי שתפרסמו מודעות אבל ברחובות בו גר הנפטר, במקום בו עבד וכדומה. כמובן שגם בתליית מודעות ברחוב יכולים להגיע רחוקים או אנשים שלא מכירים את הנפטר אבל יש לבין שהם באים לנחם ולכבד את המצב ולהשתתף בצערם של המתאבלים.

 

להבדיל ממקצועות אחרים כגון נגר, אינסטלטור או איש הייטק קוסם אינו עובד מול שקע חשמל, צינור או מסך מחשב אלא הוא עובד מול בני אדם, בין אם אלו ילדים או מבוגרים. האינטראקציה חייבת להיות טובה על מנת שהקהל הצופה לא יאבד עניין. קוסם ליום הולדת חייב להיות מקצוען, בעל יחסי אנוש מעולים. אם ננסה להשוות קוסם ליום הולדת מול אטרקציות אחרות הרי שלעומת כולם זה שחייב להיות המיומן מכולם הוא הקוסם. קחו לדוגמה אומן בלונים, או הפעלת יום הולדת בנושא נסיכות, הישרדות או כל דבר אחר…. הרי שאם יש הפעלה מוגדרת יש מסלול בו מעבירים את הצופים בין אם הם רוצים או לא, אולם לעומת זאת קוסם חייב להיות מיוחד, מענייןם ומושך על מנת שהקהל לא יאבד בו עניין, שלא תחשבו שהופעת קוסם מסתיימת בכמה קלפים שמופיעים או נעלמים או בהפרחת יונים מהשרוול, קוסם ליום הולדת חייב להיות אשף ביחסי ציבור ולמכור את ההופעה שלו בכל רגע נתון.

 

מה בעצם מתרחש בהופעת קוסם?

כפי שאמרנו קוסם אינו "עןד הופעה", יש קריטריונים שחייבים לעמוד בהם על מנת שהופעת קוסם ליום הולדת תהיה מוצלחת וזה עוד לפני שבדקנו אם בכלל ההופעה מתאימה לגיל הצופים. ההופעה עצמה משלבת בין מגוון היכולות של הקוסם לבין הקהל שהוא עומד מולו וזה בא לידי ביטוי בכוש ההצגה שלו, יכולת ההיקשרות אל הקהל ועד כמה הוא הצליח לעשות "קליק" עם הצופים. אחת הדרכים לשבירת הקרח עם הצופים היא על ידי שילוב של הומור ובדיחות בזמן ההופעה במקביל לקסמים. קוסם ליום הולדת מיומן יודע כיצד לשלב בין ה 2 על מנת ליצור איזון. ההופעה משלבת למעשה בין הקסמים אותם מבצע הקוסם לבין נושא מרכזי שמלווה את ההופעה לכל אורכה, בדרך כלל קוסם ליום הולדת משלב את בעל השמחה כמוטיב המרכזי שסביבו סובבת ההופעה כולה.

 

איך תבחרו קוסם ליום הולדת שמתאים לכם?

להבדיל מהפעלות לימי הולדת שלהם יש נושא מרכזי כגון נסיכות, הישרדות וכדומה בהפעלה של קוסם ליום הולדת יש צורך בגיוון ושילוב שחל הרבה מעבר לקסמים, כאן באים לידי ביטוי יכולותיו של הקוסם מעבר לקסמים, כאן הוא נמדד ביכולת שלו להיקשר אל הקהל, לשלב אותו בהופעה וליצור אשליה אחת גדולה שמותירה את כולם עם סימני שאלה, וכאן טמון המפתח. ככל שההופעה מסתורית יותר וככל שהקהל אינו מבין מה בעצם קרה כאן כך נחשבת ההופעה לטובה ואיכותית יותר. יש קוסמים שמעדיפים להעביר הופעה מתחילתה ועד לסופה ללא שיתוף ההל וזה יכול להיות בסדר אולם תמיד שמשלבים נציגות מהקהל ההופעה ובמיוחד הופעת קסמים מקבלת נופך אמיתי ומקורי יותר הקסם הטםך להיות בלתי מובן יותר וזה מה שבעצם מביא את האשליה מהקוסם אל הקהל. קוסם ליום הולדת בעל ניסיון וידע יוכל לעשות בדיוק את זה על מנת שהקהל יהיה מרותק להופעה ובכך הופך אותה למיוחדת יותר.

 

את אירועי החינות לא עורכים במקום מסוים וקבוע. את אירועי החינה תוכלו לערוך במגוון רחב של מקומות אך הדבר החשוב ביותר בבחירת המקום הוא החיבור שלכם למקום. כמובן שישנם עוד קריטריונים בבחירת המקום הנכון והם תלויים בכמות האנשים שאתם מעוניינים להזמין, מהו התקציב שלכם, מהי העונה בה תרצו לערוך את האירוע ועוד אחרים שחייבים להתייחס אליהם.

מאמרים נוספים...

עמוד 1 מתוך 3
הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!