לא בוחרים מוסיקה לאירועים לפני שקוראים

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

מוסיקה לאירועים היא זו שנותנת את ה" טאצ' " המשלים לאירוע שלכם, ככל שתקפידו על בחירה נכונה ומתאימה יותר של מוסיקה לאירועים סביר להניח כי האירוע שלכם יהיה מוצלח יותר. אך השאלה הנשאלת היא מה היא מוסיקה לאירועים מתאימה?

מי קובע מה מתאים ומה לא?, ואם בחרתם ותכננתם ובסוף אתם מגלים כי אף אחד מהאורחים שלכם לא נהנה? על מנת לבחור נכונה חשוב להקפיד על כלל בסיס אחד ויחיד, אמנם יש כמה דברים מסביב שהם גם בעלי משמעות אולם הם כולם כאחד מתגמדים ברגע שהבסיס היסודי מופרע או לא מוקפד.

ככה תצליחו בבחירת מוסיקה לאירועים

כאמור אירוע חייב להיות בעל משמעות, את המשמעות הוא מקבל מכמה כיוונים, הראשון כמובן הוא מי עורך את האירוע, השני היכן האירוע נערך ומה שנותר הוא מה אוכלים ומה שומעים, לאחרונה גם אלמנט האטרקציות תופס נתח נכבד מהאירוע ומהווה מעין תפנית מעניינת באירוע, אך בכל אשר תפנו ומה שלא תגישו על הצלחת אם מוסיקה לאירועים היא גרוע או לא נבחרה כראוי סביר להניח כי הדבר יפריע ויגרום לאורחים שלכם לא ליהנות כלל. השאלה הנשאלת היא מה זו מוסיקה לאירועים מתאימה או טובה והתשובה לשאלה זו היא מורכבת ופשוטה כאחד, למעשה מאוד קשה לקלוע להעדפותיו השונות של קהל האורחים והמוזמנים בצורה כזו שיתאים לכולם יחד, אולם יחד עם זאת ניתן ליצור איזה שהוא קו מנחה שיכתיב את סגנון המוסיקה לאירועים, אותו קו יהיה נתון לידיו של התקליטן, וככל שיהיה מומחה ומקצוען יותר הוא יוכל להתאים בצורה דינמית את המוסיקה לאורחים, דוגמה לכך היא שבאירוע מסוים ביקשו בעלי האירוע שיתנגנו שירים מזרחיים עם דגש על אייל גולן, בשלב מסוים האירוע הפח למשעמם ובעייתי מכיוון שלא כל אחד התאימה לו המוסיקה הנבחרת.

מה קורה בפועל?

למעשה בחירת תקליטן לאירוע היא הגורלית והמכריעה שתיצור את ההבדל בין אירוע מוצלח לכושל, בחירה של תקליטן מקצועי עם ותק ולתת לו את היכולת והאפשרות ליצור את ההתאמה הדינמית בין האורחים לבין המוסיקה המושמעת, הכוונה היא שכאשר בוחרי ם לנגן מוסיקה קבועה מראש סביר להניח כי ההתאמה תקלע לאחוז חלקי מהאורחים אולם על מנת להגדיל את אחוז ההצלחה יש צורך להיות עם היד על הדופק ודינמי כך המוסיקה לאירועים תהיה מגוונת ותשתנה בהתאמה לקהל על סוגיו והעדפותיו. ואם נבחרה מוסיקה מסויימת והתקליטן מבחין כי חלק מהקהל לא משתתף או לא מרוצה הוא דואג לשלב מוסיקה מסוג או סגנון אחר על מנת ליצור מצב בו כולם נהנים ורוקדים. ככל שתקפידו על בחירת תקליטן מקצועי יותר כך תגדילו את הסיכוי שהמוסיקה תהיה טובה יותר ומתאימה יותר לקהל שלכם על סוגיו וגווניו.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!