עיצוב בלונים באולם

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

אם נבחן את הזמן שאנו משקיעים בתכנון האירוע נגלה עד מהרה שהיחס בין איתור האולם המתאים לבין כול יתר הדברים הינו בעל פער משמעותי. הבחירה של האוכל, הבגדים, הצלם ואטרקציות שונות גוזל זמן רב למדי. עיצוב בלונים הינו אחד המרכיבים כיום בעיצוב האולם שלנו לאירוע בין אם זו חתונה או בר מצווה.

למעשה עיצוב האולם הינו אחד הדברים שמשקיעים בו זמן ונותנים דגשים על המון פרטים, החל מעיצוב בלונים בכניסה לאולם ובאולם עצמו עיצוב שולחנות עם בלונים ואף את האולם עצמו. השימוש בבלונים איכותיים משרה אווירה חגיגית ומיוחדת להבדיל מעיצוב בלונים שנעשה בצורה חובבנית. חשוב לציין כי יש הרבה בלונאים ולא מעט דברים שעושים עם בלונים אולם לא כל אחד נחשב כאומן בלונים ולא כול אחד יכול באמת להבטיח לכם עיצוב בלונים מרשים, ייחודי ומיוחד.

עיצוב בלונים, כבר מהכניסה מרגישים ומתרגשים

עיצוב בלונים הינו הרבה מעבר לכלב או כתר מבלונים, עיצוב בלונים מחייב ידע, ניסיון ויכולת. כאשר מכינים עיצוב בלונים לאולם האולם כולו מקבל שדרוג משמעותי מבחינת הנראות שלו ויחד עם זאת יש שילוב והרמוניה בין עיצוב האולם לבין עיצוב וקישוט השולחנות או החופה או הכול יחד. כאשר מתכננים את האירוע ישנו השלב בו מתכננים מה יקרה בכול רגע נתון, לדוגמה עם הDJ אנו נתכנן מה יהיה השיר של החופה, הריקוד הראשון וכדומה, כך בדיוק גם לגבי עיצוב בלונים חשוב לתכנן מה יהיו הצבעים בכניסה, מה בכלל יעוצב, מה יהיו האלמנטים על השולחנות ומה תבחרו שיקרה על רחבת הריקודים. חשוב מאוד להקפיד ולבחור היטב את הסידור של השולחנות או הסידור של החופה על מנת שתהיה התאמה בין כל הדברים יחד.

עיצוב בלונים הרבה מעבר לעיצוב האולם

כאמור האירוע כולו מכיל המון אלמנטים שחוברים להם יחד לאירוע אחד מושלם, האטרקציה של עיצוב בלונים תופסת מקום מרכזי בשל העובדה כי כל החוגגים בלי יוצא מן הכלל נהנים ומקבלים בלונים. חלקם מקבלים בלונים רגילים ועגולים שעליהם מודפסים ברכות לזוג המאושר, חלקם יענדו צמידים מעוצבים בדמויות של חיות או זרי פרחים, ברחבת הריקודים עצמה כל רוקד וחוגג יקבל עיצוב בלונים אישי שניתן לשים על הראש או כל עיצוב אחר. כאשר יש עיצוב בלונים על רחבת הריקודים כל השמחה משודרגת בעשרות מונים, האורחים שמחים יותר ונהנים יותר, אומן הבלונים מביא לרחבה עגלת מלאה בבלונים ניידת ובמהלך האירוע יוצר ומספק בלונים לכל האורחים, עד שלא נישאר מישהו ללא בלונים. על מנת לעמוד בקצב ולתת לכולם בלונים מכינים כמות מראש ומגיעים אתה אל הרחבה. כך אפשר לחלק חלק וליצור חדשים במקביל. חשוב לברר ולוודא לפני סגירת עסקה לגבי עיצוב הבלונים, איזה סוג הם וכמה יצירות יהיו, ועד כמה איכותיים הבלונים.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!