מופע לילדים שכולו בלונים

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

יום הולדת כבר לא מסתכם בעוגה, כמה בלונים ומשחקי חברה. ימי הולדת היום כללים אטרקציות, מופעים, נושאים מרכזיים ועוד. זה ממש לא משנה אם החגיגה כוללת מופע לילדים קטנים, בוגרים או לכל המשפחה, מה שבאמת חשוב הוא לדעת האם האטרקציה תסחוף את כולם ותאפשר לכל אחד ליהנות או שתהיה "סתם" עוד משהו שישכח עד מהרה. על מנת ליצור אווירה מיוחדת באירוע שלכם ובמיוחד אם האירוע מיועד לילדים הוא לשלב מופע לילדים שיתאים להם מבחינת הגיל שלהם וגם מבחינת הנושא של המופע. השאלה הנשאלת היא היכן הגבולות? עד כמה באמן האטרקציה של האירוע צריכה להיות מרשימה ומהממת הרי צריך לשים כל דבר בפרופורציות מתאימות. הפתרון הוא מופע לילדים שיכלול את הדברים שבאמת מדברים אליהם גם מבחינת התוכן וגם מבחינת ההשתתפות.

בלונים כמרכז מופע לילדים

מגוון האטרקציות כיום הוא כמעט ואין סופי, תוכלו לבחור בין מגוון גדול של מפעילים לימי הולדת שלכל אחד מהם יש מופע לילדים שונה ומיוחד, חשוב לדעת לבחור את המפעיל המתאים עם התוכן שמתאים לילדים שלכם. כך למשל מופע לילדים שכולו מבוסס על בלונים נחשב למופע מצויין עם התאמה למניפת גילים רחבה מאוד. אלו הדברים שכדאי לכם לבדוק לפני שאתם בוחרים מופע לילדים:

סוג המופע

יש מגוון אין סופי כמעט של הופעות לילדים, חשוב לבחור מופע לילדים שיתאים להם, לאופי שלהם ולגיל שלהם, רק כך תבטיחו שהם לא ישתעממו אלא להפך יהנו מכל האירוע. באופן כללי ניתן לחלק את סוגי המופעים ל 3 קטגוריות ראשיות שמתחלקות לפי גיל הצופים: מוע לילדים הומוריסטי שמשלב כיפופי בלונים וסטנדאפ מותאם לגיל הרך, למתבגרים יותר המופע יכלול מגוון אלמנטים של קיפולי וכיפופי בלונים כאשל כל המופע כולו סביב נושא מרכזי הכולל הומור והנאה, ואילו למתבגרים יהיו אלו סדנאות בלונים המשלבים הומור וסטנדאפ.

נושא המופע

יש חשיבות רבה לבחירת נושא ההופעה, ככל שמתאפשר על הנושא המרכזי להיות מותאם לגיל המשתתפים והצופים, לרוב בחירה בנושאים קלילים שמעבירים מסר יהיה עדיף על משהו סתמי שאינו תורם מבחינה חברתית. הרי אם כבר אז למה לא?

אורך המופע

כמו כל דבר אחר אם נבחר מופע לילדים ארוך מידי סביר להניח כי הצופים ישתעממו, וזה לא משנה עד כמה המופע מיוחד ומעניין. על המופע להיות קצר וקולע אך יחד עם זאת אם המופע יהיה קצר מידי הוא יאבד מערכו. לכם בחירת מוטפע לילדים צריכה להיות מותאמת לגיל הילדים ולמיקום בו נערך המופע, הכוונה היא שמופע שנערך בתוך בית אינו בהכרח דומה למופע שנערך בחוץ בגינה או פארק.

איך תבחרו מופע לילדים?

כפי שציינו יש לא מעט סוגים וסגנונות של מופעים וחשוב מאוד לבחור את המופע שמתאים לכם ביותר ועל מנת לבחור נכון מופע לילדים חשוב להגדיר למפעיל מי הם קהל היעד, מה גילם, לדאוג לבחור נושא מתאים שיהיה מצד אחד מעניין ומצד שני שיתן ערך מוסף לילדים הצופים במופע. חשוב גם לציין את מיקום המופע, לא תמיד מופע המותאם לבית או אולם יכול להתקיים בפארק או מחוץ למבנה, אלו דברים שמאוד חשוב לבדוק עם המפעיל על מנת שהמופע שלכם יהיה איכותי, מהנה ושכולם יהנו ממנו.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!