במה עוסק קוסם לימי הולדת לילדים?

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

קוסם לימי הולדת לילדים עוסק בפעילות קסמים לדור הצעיר העיסוק בקסם מלמד את הילדים טכניקות חשיבה העוזרות למוח לחשוב מחוץ לקופסה כבר מגיל קטן. קוסם לימי הולדת לילדים למעשה עוסק בתוכנית חינוכית שמתאימה לצעירים על ידי  קסמים, טכניקות וטריקים המראים אשליה לעיניים שנראית הגיונית, ובפועל היא אינה הגיונית. הקסם הינו פעולה שהילד לא מבין שהדבר שהוא רואה לא הגיוני הוא מנסה לפענח את הקסם ולהבין איך הוא קרה. כשהילד מנסה לפענח את הקסם הוא יוצר לעצמו חשיבה חכמה יותר ומפותחת יותר שתעזור לו בעתיד. היכולת קוגניטיבית שלו גדלה בכל רגע נתון שהוא מנסה לפענח את הקסם. היכולת להבין דברים חדשים שלא ידע קודם עוזרת לו להתפתחות המוח. העסקת קוסם לימי הולדת לילדים לא רק עוזרת להתפתחות החשיבה של הילד היא גם גורמת לו להנות ולצחוק. חוגג היומולדת הוא בעל שרביט הקסמים מכיוון  שהדגש אמור להיות על ילד יום ההולדת והוא ברוב המשימות יחליט במי לבחור לכל משימה . תשומת הלב צריכה להיות בעיקר על החוגג אבל גם על שאר המשתתפים. כולם צריכים להשתתף במשימות.

 

5 דברים שצריך לדעת כשבוחרים קוסם לימי הולדת לילדים

דבר ראשון ניסיון הקוסם - קוסם לימי הולדת לילדים צריך להיות בעל נסיון כמה שנים בתחום הקסמות בימי הולדת לילדים, הוא אמור להיות בעל סמכות יודע מה לעשות בכל מצב כמו אם החשמל לרגע לא עובד אס צריך למצוא תוכנית חלופית או ילד שלא רוצה להשתתף צריך לתת לו להיות במשימה שהוא טוב בה וכך יראה שהוא מצליח. העלאת הבטחון העצמי לילד שלא רוצה חשובה מאוד ורק מקצוען בעל סמכות ידע לעשות את הדבר הכי נכון כי הוא נכח בכל כך הרבה סיטואציות.

דבר שני- ארגון הציוד - שימו לב שיש לכם ולקוסם את כל הציוד הנדרש על מנת הקמת המופע בצורה הטובה ביותר שאפשר. אם זה שולחן להנחת ציוד וכסאות להליך המשימות והתחרויות בזוגות או קבוצות. אם זה מור חשמל זמין ואם אין חשמל באמצע המופע צריך למצוא פתרון. מדונה או מיקרופון טעונים ורמקולים. מקרן להצגת החומר. אם חסר אחד מהדברים שהקוסם ביקש או שחסר לו אישית המופע לא יוכל להתקיים כמו שצריך. 

דבר שלישי - מחיר - חשוב מאוד שהמחיר יהיה נוח לכיס שלכם, לפעמים עדיף שהמחיר יהיה יקר אבל איכותי ולפעמים המחיר לא קובע. זה תלוי מאחד לאחד. חשוב מאוד לשים לב למחירים. המחירים משתנים מקוסם לקוסם.

דבר רביעי - המלצות - רצוי ומומלץ להעסיק קוסם לימי הולדת לילדים רק לאחר המלצות של חברים הם יודעים מה הכי טוב כי יש להם ניסיון וגם אפשר להתייעץ איתם על המחיר. 

דבר חמישי-  גילאים - כל קוסם עובד עם גילאים שונים. אם תקחו קוסם לגילאים הלא מתאימים יכול להיווצר מצב שהמשימות יהיו קשות מידי לביצוע בקרב צעירים, או להיפך שהמשימות יהיו קלות מידי בקרב ילדים גדולים יותר. צריך להתייעץ עם הקוסם ולוודא שהוא עושה מופעים לגילאים הנוחים לכם. חשוב שהילדים יהיו בערך באותו הגיל כדי שיהיה שוויון.

 

לסיכום בחירת קוסם לימי הולדת לילדים

כפי שציינו קוסם לימי הולדת לילדים צריך להתאים את עצמו לקהל שמולו הוא מופיע, ככל שיש לקוסם יותר ניסיון וותק כן ההופעה תהיה יותר מושכת ומעניינת לצופים ולמשתתפים כאחד

 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!