קוסם לברית, שוב זה מגיע

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

קוסם לברית, שוב זה מגיע

כל כך הרבה צפייה וכל כך הרבה המתנה, הינה בא וקרב מועד החגיגה. אבל יחד עם זאת גם ההתלבטויות והחששות מפני מה שעתיד לבוא. לא אחת מתלבטים אם להזמין קוסם לברית או לעשות "לבד". כמובן שיש יתרונות ללעשות לבד אבל עם היתרונות, באים החסרונות. לכן, כל אחד יעשה מבחן עם עצמו וינסה להבין מה הכי טוב בשבילו. התייעצו עם חברים, ומשפחה שעשו זאת בעבר ולפח הפרמטרים הם יעזרו לכם להבין מה הכי טוב בשבילכם. אין שלא יהיה הכאב ראש מתחיל, מה לבחור, את מי להזמין, מה להכין ומה היה שנה שעברה כדי לא לחזור על עצמינו. אכן בתקופה זו של השנה "שוב זה מגיע".

 

מניסיוני, רק קוסם לברית

אם ננסה רקע ולבדוק מה קורה כאשר יש למשפחה יותר מילד אחד, אולי 4 כמו אצלי אבל גם עם 2 או 3 ילדים זה כבר הופך להיות מעין נטל מחשבתי. מצד אחד רוצים ייחודיות ומצד שני לא רוצים להיכנס להוצאות מיותרות. לכן, יש לשים לב לפרמטרים ולבחור בחוכמה, להתייעץ עם מכרים ובעלי מקצוע היודעים מה הכי טוב עבורינו. אז מה שאני הולך לשתף אתכם בכל הנוגע אל הזמנת קוסם לברית הולך להפתיע אתכם. כל פעם שניסיתי להרים אירוע כזה פשוט ככל שיהיה "לבד" למעשה מצאתי את עצמי מתברבר ומחפש כל מיני רעיונות ופתרונות שלרוב נחלו כישלון. שלא תטעו, אני בעל ידיים ימין ושמאל ויש לי כישרון לא רע עם ילדים ( לי יש 4 זוכרים...) אך בכל פעם נתקעתי עם משהו אחר. לאחר מספר ניסיונות כאלו החלטתי לנסות ולהזמין קוסם לברית.

 

קוסם לברית, פשוט עושים את זה טוב יותר

מניסיון שעברתי אני יכול בוודאות לומר שאם נשים על המאזניים את ההופעתו של קוסם לברית מול ההכנות העצמיות, הבחירה של הנושא, הכנת הכיבוד, הקישוטים והתלבושות מן הסתם קוסמים לבריתות לוקחים בגדול. כל מה שקשור להפעלה, ארגון והפעלת הילדים מתבצע בצורה שוטפת ומוצלחת. הטריק הוא לבחור את הקוסם שיש ביכולתו לעשות את הקליק המיידי עם הילדים, כך תימנעו מילדים משועממים וחסרי סבלנות. קוסם בעל יכולת קשר מיידי עם הילדים, אינטרקציה, גורם לכולם להשתתף גם מי שלא מעוניין, קוסם לברית שנותן לכולם להשתתף במשימות ומגיע עם כל הציוד הנדרש זהו קוסם איכותי ומיומן. יש גם אפשרות לבחור בקוסם לברית שכולל את הכול, הכוונה היא למעט קישוט הבית והכנת עוגה כל היתר הוא באחריות הקוסם, הכוונה היא לפרסים, לאוכל, לפופקורן, לצמר מסוכר וכדומה. מה שאני למדתי ששווה להזמין בעל מקצוע מיומן מאשר לנסות "לבד" וזה נכון כמעט לכל דבר ולא דווקא לקוסם לברית. כך תוצאת הערעורים שלנו עם עצמינו תהיה לא רק טובה יותר אלא גם תתאים לרצונות ולנוחיות שלנו. 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!