הכותרות המובילות במדור תינוקות

תינוק שנולד דומה לתייר בארץ זרה, לא מכירים כלום, לא מבינים את השפה וההסתגלות לא אחת דיי קשוחה. כך גם התינוק שמגיח לעולם ולראשונה פוגש ריחות חדשים, קולות שכבר לא עמומים, אוכל חדש ועוד. בבטן התינוק היה מוגן, טמפרטורה מושלמת וללא שום חוסר באוכל, גם תנועת הערסול הטבעית בבטן היא כמו ערסל לתינוק שמרגיע ומפנק. התהליך של המעבר מתוך הרחם אל העולם שמלא בריחות וגירויים יכול להיות דיי מתסכל ומפחיד לתינוק שלנו. יש מגוון פתרונות חלקם טבעיים וחלקם מדמים את הטבעיות . על שיטות הערסול השונות תוכלו לקרוא בהמשך המאמר.

 

ערסל לתינוק, הכי טוב לתינוק שלכם וזו הסיבה

כאמור ערסל לתינוק בדומה לעירסולו של התינוק נותן לנו מענה על אין ספור מקרים בהם התינוק שלנו אינו חש בנוח. הסברנו כי עצם העובדה שהתינוק אינו נמצא יותר ברחם אימו יש לו חוויות חדשות ומעניינות חלקן טובות יותר וחלקן פחות. קשיי ההסתגלות באים לידי ביטוי בבכי, כאבי בטן וגזים. ערסל לתינוק ללא ספק נותן לנו מענה מושלם על מגוון גדול של מיחושים ובעיות, אך אם איןם ברשותכם ערסל לתינוק תוכלו תמיד לתת מענה טבעי באופן הבא:

 

  • ערסול להקלה בכאבי בטן - אמנם ערסל לתינוק ללא ספק ייתן לכם מענה מןושלם להקלה על גזים אצל תינוק אך אם תרצו תמיד תוכלו להשכיב את התינוק על אמת היד שלכם כאשר פניו כלפי מטה ולעסות את גבו בתנועות רכות וסיבוביות. 
  • ערסול להקלה בקשיי הירדמות - רוצים להרדים בקלות ומהר את התינוק שלכם? הניחו אותו לרוחב הבטן, החזיקו אותו בחצי שכיבה, באופן זה הנשימות שלכם יחד עם פעימות הלב ישרו אווירה מרגיעה לתינוק באופן זה הוא נרדם בקלות ובמהירות.
  • ערסול למטרת הרגעה כללית- הניחו את התינוק על שקע הכתף שלכם (מקדימה) יד אחת על עורפו או חגורת הכתפיים ויד שנייה תומכת מלמטה, החלו להתנועע מצד לצד בקלילות ובאיטיות התינוק יחוש הרגעה כללית שתעזור לו להירדם.

 

ככה תבחרו ערסל לתינוק

ללא ספק ערסל לתינוק הוא הפתרון המושלם לאין ספור בעיות, כאבים ומיחושים. אולם יש לא מעט סוגים וסגנונות והבחירה ביניהם ללא ספק קשה, איך תדעו מה מתאים, איזה ערסל איכותי יותר, למי יש פתרונות לניקוי קל ? ובכן ראשית דבר זיכרו כי ערסל לתינוק מוגבל תקופת חייו הראשונה ועד ל 3 שנים ועל כן חשוב לבחור ערסל לתינוק בעל תקן בטיחות שיבטיח את עמידות ואיכות המוצר, כמו כן במידה ויש אפשרות תעדיפו עסל עם אפשרות לפירוק והרכבה מהירה ונוחה של בד הריפוד, חברות מסוימות מאפשרות לרכוש בד נוסף כך שעד שתכבסו יהיה לכם סט חדש לשים על הערסל שלכם.מומלץ לקבל המלצות לפני הרכישה ולהניח תצ התינוק בערסל על מנת לוודא שאכן הוא יושב / שוכב בצורה נוחה.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!