לילה שקט עם טרמפולינה לתינוק

משפחה

הגדרות טקסט

זה השיניים…, זו הבטן…., אלו גזים…., ככה זה בחודשים הראשונים!!! מכירים את המשפטים האלו? אין אבא או אמא שיש להם תינוק, בין אם הוא הראשון או הרביעי, תמיד יש את עניין הבכי, אותו בכי קורע לבבות. אם חשבתם שאין מה לעשות אז קבלו חידוש ישן, פתרון מושלם טרמפולינה לתינוק היא התשובה. נכון זה לא נראה כמו פתרון טכנולוגי אבל ללא ספק עושה פלאים במיוחד בכל הנוגע אל שעות השינה של התינוק וכמובן שלכם. יש לא מעט סוגים של טרמפולינות כאשר ההבדלים ביניהם באים לידי ביטוי בחומרים מהם הם עשויים, בתקנים שהם עומדים בה, כמו כן צריך לקחת בחשבון שהתינוק יהי לא מעט זמן בטרמפולינה ומשום כך יש סיכוי ודאי שהבד יתלכלך מאוכל, פליטה ועוד. כדאי ואף מומלץ לודא שניתן להסיר ולכבס בקלות את בד הטרמפולינה על מנת שהתינוק שלכם יוכל להנות מטרמפולינה נקייה ונעימה כל הזמן..

 

למה דווקא טרמפולינה לתינוק ולא מיטה?

מכירים את ה"סבתות" שמנדנדות את העגלה, או שמות את התינוק על היד ומערסלות אותו מצד לצד, ובכן פעולה זו מדמה את הרחם בו שהה התינוק לפני שהגיח לעולם. טרמפולינה לתינוק עושה את אותה פעולה בדיוק רק שאף אחד לא מתעייף כאן. התינוק בימיו הראשונים נחשף לאין ספור חידושים וגירויים, החל מגירויי שמיעה, אוכל שחדש לו ועוד. כל אלו ויותר יוצרים שינויים שמשפיעים על התינוק שלנו. הבולט מכולם הוא האוכל אשר יוצר גזים. כאשר "מתניעים" את מערכת העיכול אצל התינוק נוצרים גזים, הגזים גורמים לכאבי בטן אשר מונעים מהתינוק להירדם. אם תניחו אותו בתוך טרמפולינה לתינוק תהנו ממגוון אפשרויות חדשות:

גזים אצל תינוקות - התנוכה בההתינוק נמצא כאשר הוא מונח בתוך טרמפולינה לתינוק עוזרת לו בתהליך העיכול ושחרור הגזים הכלואים בביטנו

רגיעה - התנועה העדינה מרגיעה ומאפשרת לתינוק להירדם או להישאר במצב נוח וללא בכי.

שינה בריאה - שילוב של טרמפולינה לתינוק יחד עם חדר ילדים שהאפלתם על ידי וילון לחדר ילדים עושה פלאים ועוזר לו להירדם בקלות.

פיתוח חשיבה - תוכלו לשלב בתלייה אלמנטים חינוכיים כמו בובות, צורות וצלילים שאיתם התינוק ישחק כאשר הוא נח.

 

לא כל טרמפולינה לתינוק מתאימה

הבנתם כבר שהפתרון להרגעת התינוק שלכם הוא ללא ספק טרמפולינה לתינוק, אולם אל תרוצו לקנות אחת לפני שבדקתם כי היא באמת מתאימה, ומה הכוונה? יש מגוון גדול ועצום של טרמפולינות, חלקם נוחות יותר וחלקם פחות. יש לא מעט חומרי גלם שמהם עשויים הטרמפולינות, חשוב לוודא כי אתם בוחרים במוצר שיש לו תו תקן, מינימום חלקים נעים, שהוא צבוע בצבע שאינו רעיל. בנוסף בד הטרמפולינה נוטה להתלכלך בתדירות גבוהה, חשוב שתוכלו להסירו בקלות ולכבסו תוך שמירה על עמידותו לאורך זמן. והחשוב מכל שיהי לכם שירות בכל מקרה של בעיה או תקלה. 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!