תיקים לנשים הם יותר מעוד פריט בארון, הם אומרים עלייך הכל

טרנדים

הגדרות טקסט

כשאתן הולכות לרכוש תיקים לנשים זו לא עוד יציאה מהבית כמו שנראה לכן. בבחירת התיק שלכן אתן בעצם בוחרות פריט שהולך לספר עליכן סיפור לכל מי שיראה אתכן. יש בנות שיעדיפו תיק מוצנע יותר ויש בנות שיעדיפו ואתו קשוח, יש שיעדיפו אותו נוצץ ויש שיעדיפו אותו קטן ונחבא אל הכלים.

איך שלא תנסו בכל מצב הולכים לשפוט אתכן לפי התיק ומה שהכי מוזר הוא שהתת מודע עושה את זה. הבחור שאיתו אתן הולכות לצאת או החברים לא באמת יבהו כל רגע בתיק אבל זה יופיע להם בצד של העין ואוטומטית תיווצר עליכן סטיגמה זמנית - עדכנית, שועלה, פרחה, מתנשאת, אלופה וכן הלאה ואין צורך כמובן לפחד מזה כי אם יש לך מספיק בטחון עצמי זה לא באמת משנה, את הולכת עם תיק בשבילך ולא בשביל אחרים.
תיקים לנשים מבטאים למעשה את הפנימיות שלך ואת הביטחון שלך לכן אפשר להגיד מבלי להתבייש, ככל שתשקיעי יותר בבחירת תיק שאת אוהבת ולא בתיק שנראה לך מתאים לאחרים כך יעלה לך הביטחון ותוכלי ללכת כמו טווסית אמיתית.

איזה תיקים לנשים משדרים ביטחון?

  • תיק עור - תיקים לנשים מעור משדרים המון ביטחון עצמי, בגרות וסקס אפיל כך שאם חסר לך קצת מהתכונות האלו ואת אוהבת עור ( או דמוי עור יא טבעונית ) אני ממליץ לך בחום ללכת על תיק נשיאה או תיק קלאץ' דמוי עור עם ריצ'רץ' כסוף ועדין. את לא מבינה כמה זה ישדרג לך את הלוק והביטחון.
  • תיק קטיפה - החורף האחרון רוקן לחלוטין את בנק הקטיפה. אין כמעט פריט בארון שלא נתפר או יוצר מהחומר. שמלת קטיפה, כובע קטיפה ועוד. תיק הקטיפה משדר שאת עדכנית, בעיקר תיק בינוני עם סרט נשיאה אלכסוני דק, הוא גם לא בולט או מיוחצן ומאוד יתאים לך אם את בחורה ביישנית כי האו גם לא מוזר לנשיאה וגם ישנה את הרושם הראשוני לגבייך לחלוטין. באחריות. רק שימי לב שאוטוטו קיץ והטרנד נגמר כשהטמפרטורה עוברת את ה עשרים מעלות.
  • תיק גב ניטים - פה הדעות חלוקות מפני שזה יכול להצטייר קצת כפרחי, שאני לא לגמרי נגד, פרחי זה הכוסית החדשה, אבל גם לא צריך להגזים ולחרוג אל מעבר לגבול הערסיות שזה כבר לא יפה בעיני. קצת ניטים על צבע סולידי יכולים להיות מאוד יפים גם בקיץ וגם בחורף ובהחלט ישדרו שיש בך קצת עוקץ ואת לא פראיירית. אז תשדלי כמה שפחות לפתוח את הפה אם את פראיירית כדי שלא יעלו עלייך.

איפה מוצאים תיקים לנשים באיכות ובמחיר בסט?

היום בעידן האינטרנט אין מקום טוב יותר מאשר חנות תיקים לנשים אונליין. חפשי חנות שמתעדכנת הרבה, שיש שירות טוב, שהמידות מצוינות ויש אפשרות החלפה וכאלה. חפשי מקום בו התמונות וסוג החומר ברורים לך ותזמיני. המחירים יכולים להיות מאוד נוחים אם מחפשים נכון. תהני ואל תפחדי להיות עצמך עם תיק יפה.

 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!