עוד במדור

מי מאיתנו לא מחפשת מידי פעם לברוח עם המחשבות שלה למקום אחר? אז הפעם לקחנו את המחשבות שלנו לשם! חיפשנו מקום שיאפשר לנו להתחבר לטבע בקלות בלי הרבה מאמץ בלי תהליכי חשיבה ארוכים או מסובכים. מקום שברגע שאתה נמצא בו המוח שלנו משתחרר.

לטייל בחו"ל הינו דבר מופלא ומדהים, החוויות והנופים עוצרי הנשימה מביאים את החשק לצאת ולהמשיך לטייל בעולם, למעשה זו מעין התמכרות בריאה לגוף ולנפש. אין זה ממש משנה אם החוויה היא למטרת נופש או ספורט אתגרי כל עוד שהאווירה מתחלפת ההבדל כבר עושה את שלו.

מוסד הנשיאות בארצות הברית הינו אחד החזקים והמעניינים ביותר בעולם וככזה הוא מתווה את מהלך העניינים. על מנת להיבחר לנשיאות ארצות הברית יש צורך לעמוד בכמה קריטריונים:

משבר הפליטים באירופה מביא איתו לא מעט שאלות במיוחד אחרי שבבודפסט אסרו על עלייה לרכבות ומאות אלפים החלו לצעוד לכיוון אוסטריה ברגל. למעשה רגע האמת הוא של אירופה שאמורה לקלוט כ 200 אלף פליטים.

לונדון, ברצלונה, ברלין, אמסטרדם ופראג אלו המקומות שאני אישית יכולה להמליץ על שופינג טוב בחודש של הכריסמס והסילבסטר. מכירות סוף העונה מתקיימות פעמיים בשנה. הסיילים של החורף מתחילים בסוף דצמבר והסיילים של הקייץ מתחילים בסוף יולי. המחירים יורדים בחצי מחיר לפחות לכבוד החגים וכמובן שאחרי הסילבסטר המחירים עוד צונחים.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!