מעלית ספר זה לא רב מכר ולא צומת של ספרים

הום סטייל

הגדרות טקסט

מעלית ספר היא המילה האחרונה של עולם הטלויזיה. כאשר עולם הטלויזיות הולך קדימה בקצב מסחרר הוא לוקח איתו עוד כמה דברים קדימה. גם עולמם של האביזרים הנלווים של הטלויזיה צריך ללכת קדימה כדי שיכולו להחזיק את כל הטכנולוגיה החדשה.

היום יש טלויזיות של 90 אינץ' ששוקלות משקל סביר ואם תחפשו מספיק טוב תראו שיש גם מעמדים לטלויזיות שמתאימים להחזקת הגדלים האלו על הקיר, דבר שהיה בלתי אפשרי לפני 10 שנים שהטלויזיות הגדולות היו שוקלות 30 קילו והם היו בסך הכל 30 אינץ'. היום יש גם חידושים רבים בתחום, כמו למשל זרועות חשמליות שמחזיקות את הטלויזיה. זרועות חשמליות שעולות מתוך רהיט וכאלו שיורדות מהתקרה. אל תתבלבלו מהכותרת שרשומה כאן למעלה, המתקן שאני מדבר עליו הוא לא מחזיק של ספר עם מעלית או ספר על מעליות, אלא זהו מתקן מעלית ספר אשר יורד מהתקרה באופן חשמלי והטלויזיה שמחוברת אליו יורדת בצורה שמזכירה עמוד של ספר שהופכים. הטלויזיה תרד אליכם בצורה חלקה ואיטית ותפתח אל מול עיניכם בדיוק בגובה העיניים שלכם מה שייצר עבורכם תחושה של חדשנות וטכנולוגיה בתוך הבית.

כמה עולה מתקן מעלית ספר?

יש כמה וכמה עסקים היום שמתעסקים במכירה של זרועות מהתקרה או כמו שאני אוהב לומר מעלית ספר והמחירים נעים בין 2500 ל עשרות אלפי שקלים, הכל תלוי בסוג עצמו של מתקן המעלית וגם בנישות שבונים עבור המתקן בקיר. יש טלויזיות שיורדות עם מתקן מעלית מהתקרה מתוך חור מיוחד והן מאוד יקרות ויש טלויזיות אשר מוצמדות לתקרה עם מעלית ספר והעלות היא לא מאוד יקרה. את הרושם גם המתקן הפשוט יותר עושה והוא מאוד מומלץ עבור כל אחד.

למי מתאים מתקן מעלית ספר?

יש מספר מסויים של מקרים בהם מעליות ספר תוכל להעניק פתרונות מהותיים לבעיות שנוצרות בגלל מבנה הבית או אופי העיצובי המיוחד של הבית או העסק. בבתים בהם ישנם חדרים קטנים מאוד נשים טלויזיה היורדת עם מתקן מעלית מהתקרה שכן כך לא נזדקק למזנון או מדף מיוחד ולמעשה לא נתפוס אפילו מילמיטר מהרצפה, ברגע שנרצה לראות טלויזיה היא תרד מהתקרה בלחיצת כפתור ושנסיים לצפות בה היא תתקפל לתקרה בחזרה. המתקן יתאים מאוד לבתים המעוצבים על ידי אדריכלים והבעל בית מחפש להמשיך את אופיו המיוחד של הבית עם כל מני חוויות שונות ומגוונות. חווית צפייה מיוחדת היא אחת הדרכים להשלים עיצוב של בית אשר עיצב אותו אדריכל שכן לא מתאים בכלל להציב טלויזיה מתקדמת וחכמה על גבי מזנון רגיל בבית יוקרתי אלא צריך להביא ערך מוסף וזה בדיוק מה שמעלית ספר עושה. את המעלית עצמה מתקינים אנשי מקצוע שבדרך כלל מבינים ועושים גם את כל הנישות המעוצבות בתקרה וגם יכולים לחבר את כל הכבלים של החשמל, הממיר והאודיו אל הטלויזיה והתקרה.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!