הכותרות המובילות במדור עיצוב פנים

כבר זמן מה שבא לכם לרענן את הבית ולשנות את מיקומו של מסך הטלוויזיה? במאמר הבא אפרט על סוגים שונים של מעמדים ואתן כמה טיפים לבחירת המעמד המתאים ביותר לחלל שלכם. הטכנולוגיה והקדמה של ימינו מאפשרות את הצבתו ותלייתו של מסך הטלוויזיה בהמון דרכים שונות המשפיעות לא רק על האופן שבו אנו צופים במסך אלא גם על דברים נוספים.

מי צריך פתרון הצללה ומהם האופציות השונות לפתרונות כאלו, על כך אפרט במאמר הבא. ישנם המון סוגים של פתרונות הצללה כמו מרקיזות, גגונים המיוצרים מחומרים שונים, פרגולות, שמשיות וכולי. המטרה העיקרית של פתרון הצללה הוא להגן עלינו מפני תנאי מזג אוויר שונים ולאפשר לנו לשבת בתנאי חוץ, להנות ולא להיות מושפעים מהעונה.

איפה הם הימים בהם היינו מתיישבים ביחד כל חברי המשפחה בסלון הקטן, בוהים בטלויזיה ענקית בעומקה שנראית כמו מכונת כביסה והמסך שלה קעור כמו כדור, היא גם הייתה שוקלת 4 טון ולכן היינו צריכים לשים אותה על איזה רהיט שנראה כמו הסלע האדום?

לחדש כל דבר תמיד עושה טוב בלב ולחדש את דלת הכניסה הביתה עוד יותר. הפנים של הבית והדבר הראשון שאנו פוגשים הוא הכניסה או נכון יותר לומר, דלת הכניסה. ספריי צבע מאפשר גם למי שאינו מומחה לצביעה לחדש וליפות את דלת הכניסה.

בכתבה הבאה אספר על חומר נפלא, יוצא דופן ומאוד פופולרי בקרב אמנים, מעצבים ואדריכלים בגלל יתרונותיו הרבים והיכולת שלו להתאים להמון סוגים שונים של עבודות, תעשיות וענפים. החומר המדובר הוא חומר הפרספקס או שאולי אתם מכירים אותו בשמות אחרים כמו פלקסיגלאס או זכוכית אקרילית. הפרספקס הוא חומר נהדר עם תכונות יוצאות דופן ונוכל לראות אותו כמעט בכל מקום גם אם לא שמנו לב שזה אכן פרספקס.

היום כבר קשה להתעלם העובדה שעיצוב הבית הפך לתרבות שלמה ויש לו מליון ואחת מרכיבים. כל כך הרבה רעיונות חדשים ודברים מיוחדים שאפשר לעשות כדי להעניק לבית שלנו מראה ייחודי והרגשה שהבית כמו שלנו יש רק אחד ואותו אנחנו הכי אוהבים.

עיצוב פנים תמיד היווה את הדרך לבטא נוכחות. לומר אמרה שכולם יכירו אותה. הדרך והאופן בה בוחרים לעצב את החללים נגזרת מכמה גורמים כאשר בראש ובראשונה היא אפקט העדר. אפקט העדר למעשה  גורם לא אחד ליצירת שפה כללית של עיצוב פנים ששונה מהסטנדרט. ושפה זו של עיצוב פנים הופכת להיות השגורה בפי כל מחדש. לרוב אחד מעתיק מהשני ורוצה כמו אצל השכן. אולם החוכמה הגדולה היא ליצור סביבת מגורים או אפילו במשרד סביבת עבודה שתהיה מתאימה ונוחה לנו. ככל שיהיה לנו יותר נוח כך נהנה יותר מזמן שלנו.

מאמרים נוספים...

עמוד 1 מתוך 2
הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!