הכותרות המובילות במדור עיצוב פנים

על מנת לעצב בית, ישנם דברים רבים שצריך לדאוג להם. מבין השאר, בחירת מרצפות ואריחים. דבר זה אמנם נשמע דבר קל אך האמת היא שזה ממש רחוק מכך. צריך שעיצוב הכללי יתאים למרצפות ושכל אחד יתאימו אחד לשני, לצבע הקירות, לרצפה במקלחת ועוד הרבה. הנקודה היא שניתן לעצב את ביתכם בצורה המושלמת עבורכם. ישנן אינסוף אפשרויות לעיצוב וניתן להשתמש בהן בצורה הטובה ביותר בשבילכם. בעיצוב ניתן לבחור תבנית כלשהי או סגנון מסוים, או פשוט ללכת על פי תחושות הבטן שלכם. בעיצוב בית ניתן להביע את עצמכם בתמונות, שולחנות, כיסאות, ספות, צבעים או כלי אוכל. למרות שדבר כזה נראה כמו גן עדן, עקב האכילס הוא שמירה על הניקיון, ובמיוחד על הרצפה. יש חשיבות בשימוש עם חומרי ניקוי מתאימים לכל סוג של רצפה וחשב להדגיש כי חומרי ניקוי לשיש אינם חומרי ניקוי לקרמיקה וכן הלאה. אריחים ומרצפות נוטים לצבור לכלוך ואבק עם הזמן, לדוגמה: אריחי שיש עלולים לספוג כתמי אוכל מילדים שאוכלים עליהן. על מנת להגן על רצפה מפגיעה ממושכת בעקבות הלכלוך, יש לנקות אותם בעזרת חומרי ניקוי. אתם בטח חושבים לעצמכם, טוב זה ברור, אבל מה שמסובך בכך זה שכל סוג רצפה מצריך חומר ניקוי שונה ושיטת טיפול שונה. אם נתעלם מכך ונשתמש בחומרי ניקוי שלא מיועדים לסוג האריח שלנו שאנחנו רוצים לנקות רוב הסיכויים שהוא ייפגע בצורה שלא יהיה אפשר לתקן אחר כך. המאמר שלפניכם ידבר על הפריט שאותו הכי קשה לנקות עם חומרי ניקוי, איך לנקות אותו וטיפים לשמירה עליו.

הפריט שגם עם חומרי ניקוי קשה לנקות:

בבית ישנם הרבה פריטים. ולכל אחד מטרה אחרת ושימוש שונה על ידי המשתמש בהם. יש חפצים שתפקידם הוא רק להוסיף למראה הבית, ויש חפצים המשמשים לישיבה עליהם, או צפייה בהם, או אכילה בהם. ישנו פריט המשמש גם להוספה לנראות הבית וגם לשמור על הרצפה והניקוי שלו מורכב גם עם חומרי ניקוי. אם לא ניחשתם כבר, מדובר על מרצפות ואריחים. מרצפות ואריחים זה שם כולל לחיפוי שנמצאים על הרצפה במטרה לדרוך עליהם, הם יכולים להיות עשויים ממגוון חומרים כמו שיש, קרמיקה, גרניט פורצלן ועוד הרבה. כל חומר מצריך שיטת טיפול שונה, חומר ניקוי שונה, ובכללי התייחסות אחרת לגמרי. למרות השוני ביניהם, הם כולם דומים במטרותיהם. המטרה העיקרית של המרצפות ואריחים היא לתת מראה אסטתי ויפה לבית שלכם.

החשיבות בשימוש עם חומרי ניקוי מתאימים לאריחים

כפי שאמרנו המטרה העיקרית של מרצפות ואריחים היא עיצוב. מרצפות ואריחים יכולים לבוא בכל דוגמה שרק תרצו, בכל צורה ובכל מרקם. הכל נתון לבחירתכם ואתם יכולים להתאים אותם אליכם. מרצפות ואריחים יכולים לשנות את המראה של כל הבית אם נעשה בהם שימוש נכון ונקפיד על ניקיון עם חומרי ניקוי מתאימים. במקומות שונים בעולם אנשים משתמשים במרצפות ואריחים,לצורכי עיצוב, למעשה המרצפות ואריחים מאז ומעולם היו פרט עיצובי ושימשו מלכים ופשוטי עם כאחד. אך אף על פי שהם לרוב עיצוביים הטיפול והניקיון שלהם מורכב יותר מכל פריט אחר. וזה בגלל שהם נמצאים על הרצפה וצוברים לכלוך רב ויש להקפיד לנקות אותם בצורה מבוקרת וקבועה עם חומרי ניקוי מתאימים על מנת לשמור עליהם בצורה הטובה ביותר.

כבר זמן מה שבא לכם לרענן את הבית ולשנות את מיקומו של מסך הטלוויזיה? במאמר הבא אפרט על סוגים שונים של מעמדים ואתן כמה טיפים לבחירת המעמד המתאים ביותר לחלל שלכם. הטכנולוגיה והקדמה של ימינו מאפשרות את הצבתו ותלייתו של מסך הטלוויזיה בהמון דרכים שונות המשפיעות לא רק על האופן שבו אנו צופים במסך אלא גם על דברים נוספים.

בכתבה הבאה אספר על חומר נפלא, יוצא דופן ומאוד פופולרי בקרב אמנים, מעצבים ואדריכלים בגלל יתרונותיו הרבים והיכולת שלו להתאים להמון סוגים שונים של עבודות, תעשיות וענפים. החומר המדובר הוא חומר הפרספקס או שאולי אתם מכירים אותו בשמות אחרים כמו פלקסיגלאס או זכוכית אקרילית. הפרספקס הוא חומר נהדר עם תכונות יוצאות דופן ונוכל לראות אותו כמעט בכל מקום גם אם לא שמנו לב שזה אכן פרספקס.

היום כבר קשה להתעלם העובדה שעיצוב הבית הפך לתרבות שלמה ויש לו מליון ואחת מרכיבים. כל כך הרבה רעיונות חדשים ודברים מיוחדים שאפשר לעשות כדי להעניק לבית שלנו מראה ייחודי והרגשה שהבית כמו שלנו יש רק אחד ואותו אנחנו הכי אוהבים.

מי צריך פתרון הצללה ומהם האופציות השונות לפתרונות כאלו, על כך אפרט במאמר הבא. ישנם המון סוגים של פתרונות הצללה כמו מרקיזות, גגונים המיוצרים מחומרים שונים, פרגולות, שמשיות וכולי. המטרה העיקרית של פתרון הצללה הוא להגן עלינו מפני תנאי מזג אוויר שונים ולאפשר לנו לשבת בתנאי חוץ, להנות ולא להיות מושפעים מהעונה.

איפה הם הימים בהם היינו מתיישבים ביחד כל חברי המשפחה בסלון הקטן, בוהים בטלויזיה ענקית בעומקה שנראית כמו מכונת כביסה והמסך שלה קעור כמו כדור, היא גם הייתה שוקלת 4 טון ולכן היינו צריכים לשים אותה על איזה רהיט שנראה כמו הסלע האדום?

לחדש כל דבר תמיד עושה טוב בלב ולחדש את דלת הכניסה הביתה עוד יותר. הפנים של הבית והדבר הראשון שאנו פוגשים הוא הכניסה או נכון יותר לומר, דלת הכניסה. ספריי צבע מאפשר גם למי שאינו מומחה לצביעה לחדש וליפות את דלת הכניסה.

מאמרים נוספים...

עמוד 1 מתוך 2
הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!