עיצוב פנים מודרני למשרד עירוני

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

המחשבה הראשונה שעולה בראש כשחושבים על עיצוב פנים למשרד עירוני היא חדר אפלולי למרות האור ללא חלונות שרעש מקלדות עולה ממנו ללא הרף. לרוב אכן כך נאים המשרדים אולם לאלו ברי המזל עיצוב פנים קצת יותר מושקע משנה את פני התמונה כולה. למעשה כל מה שקשור בעיצוב פנים בכלל ובעיצוב פנים למשרדים החל מהריהוט והצבעים של הקירות, דרך גופי התאורה ואפילו האריחים, ניתן ליצור ולעצב חלל עבודה בצורה כל כך מיוחדת שאם לא נדע לא נדע שזה משרד, עיצוב פנים ביתי למשרדים.

עיצוב פנים משרדי בקווים ביתיים

אחת הבעיות העיקריות בעיצוב פנים היא למצוא את הדרך לשלב בין 2 עולמות נדרשים, לצורך העניין עיצוב של בית מודרני בקווים כפריים או שילוב בים עיצוב HI TECH לעיצוב LOW TECH אלו מכשולים שהפתרון שלהם מצביע על כישרונו של מעצב הפנים. לא כל אחד יודע לשלב בים עולמות שונים ולמזג אלמנטים מתוכם. אחת הדרכים המעניינות יותר היא להשאיר את הקירות כמו שהם, ערומים וחשופים, כל עוד אלו קירות פנים ניתן ליצור מיזוג בין מראה של בניין לבין משרד הי טקי. למעשה הפשטות של קירות הבניין ביחד עם הריהוט שנבחר למשרד יוצר הרמוניה מושלמת ומנוגדת לכל הדעות. הוספת פריטים כגון אדניות בטון שמונחות בגסות על פרקט עדים יוצרים את השילוב המוצלח בים מתוק ומלוח, ממש כמו מטעמים של שף.

היתרונות בעיצוב פנים פשוט

שימוש באלמנטים קיימים כמו קירות חשופים או שאריות בטון שישמשו ככרכובים או מעמדים לעציצים נראה מצוין בשילוב ריהוט מתאים, בנוסף על כך העלויות הן נמוכות מאוד יחסית מכיוון שלעשות טיח ושליכטה לקיר עולה לא מעט ובהשארתו חשוף כחלק מעיצוב פנים חוסך בעלויות. מעבר לכך יש משהו בשילוב בין ישן לחדש ממש כמו השארת בטון חשוף לבין שולחן אירוח מעוצב.שימוש בצבעים עזים המנוגדים לאפור של הבטון, הוספת ריהוט יצירתי וכל זאת בתקציב זעיר יכול להפתיע מאוד. החשיבות בעיצוב פנים שמשלב עולמות ואלמנטים מנוגדים הוא בכך שישנה הבנה ברורה לגבי הצרכים, ויש צורך בתעוזה רבה לצאת וליצור עיצוב כזה. אולם התוצאות ידברו בעד עצמן.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!