חיפוי טלויזיה הוא טרנד לוהט בעיצוב הבית

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

היום כבר קשה להתעלם העובדה שעיצוב הבית הפך לתרבות שלמה ויש לו מליון ואחת מרכיבים. כל כך הרבה רעיונות חדשים ודברים מיוחדים שאפשר לעשות כדי להעניק לבית שלנו מראה ייחודי והרגשה שהבית כמו שלנו יש רק אחד ואותו אנחנו הכי אוהבים.

כמובן שהכל תלוי בטעם האישי שלנו ובאיך שאנחנו מדמיינים את ביתנו. יש גם דברים שאנחנו לא יודעים שאנחנו אוהבים כי אנחנו בכלל לא יודעים שהם קיימים וברגע שאנו נחשפים אליהם אנחנו יכולים להתחבר וישר להתאהב ברעיון. למשל הרעיון של חיפוי קירות שלקחו אותו ממש לאחרונה צעד קדימה והיום כבר אפשר לראות בהמון בתי יוקרה מודרניים חיפוי טלויזיה.
חיפוי הקירות התחיל בתור מוצר מאוד יוקרתי והוא הוצע במגוון חומרים כמו חיפוי אבנים, חיפוי זכוכית ועוד. היום המוצר כל כך נכנס לאופנה שגם בתים ודירות ממוצעים משלבים בקיר אחד חיפוי.

אז מהו חיפוי טלויזיה?

בדיוק כמו שיש חיפויים לקירות יש גם חיפוי לטלויזיה. וכשמשהו נכנס אליכם הביתה רוב צומת הלב שלו בדרך כלל דבר ראשון היא לטלויזיה שלכם. מה הגודל שלה, מה משודר בה, מה לעשו, לזה התרגלנו. כמו שבכל בית יש מקרר היום בכל בית גם יש טלויזיה. בזכות חיפוי זכוכית מרהיב לטלויזיה אנחנו הופכים את הטלויזיה שלנו גם כשהיא כבויה למוצר מושך ואטרקטיבי שמשנה את כל החלל והופך אותו למעוצב ומודרני. כשאנו בוחרים בשילוב זכוכית לביתנו הסיבה היא ברורה. כמו שאנו בוחרים מקרר נירוסטה וכמו שאנו שמים חיפוי לבנים על הקיר במטבח מעל השיש כך הבחירה בחיפוי זכוכית היא בחירה עיצובית שמשדרת יוקרה ומודרניזציה. כמו כן זכוכית משדרת גם נקיון וסדר. כל צי שרוצה שהחלל שבו הוא צופה ישדר גודל ויוקרה צריך ללכת בכיוון העיצובי הזה.

מה היתרונות של חיפוי טלויזיה?

קודם כל לזכוכית שאיתה אנו מחפים את הטלויזיה המון יתרונות בולטים, ביניהם למשל הניקוי. המוצר הזה מאוד קל לניקוי ואפילו אפשר להעלים באמצעות החיפוי והטלויזיה כתם מסויים שנמצא על הקיר מאחור או סדק. בדרך כלל החיפוי יעשה עם זכוכית מחוסמת כך שתשכחו מהתנפצות ומיליון חלקי זכוכית שיתפזרו לכם בבית. גם אם תרביצו לחיפוי עם אלת בייסבול הוא לא יתנפץ לאלפי חלקיקים בדיוק כמו שמשה של רכב. יתרון נוסף הוא שאת הזכוכית ניתן להזמין במידות מאוד מדויקות ורמת החיתןך היא בול פגיעה כך שניתן להגיע לרמות גימור גבוהות. יתרון נוסף הוא שהזכוכית, בניגוד לצבע המט של הקיר היא בוהקת ושוברת מאוד את העיצוב האחיד בצורה נקייה. חשוב לבדוק לפני הזמנה שהקיר שאותו אתם הולכים לשדרג הוא חופשי ואין אף חפץ שמפריע מלפניו. חשוב להזמין חיפויים לטלויזיה מחברה אמינה שמתקינה כאלו חיפויים כבר זמן רב, עם ידע מקצועי ושירות אמין. חפוי טלויזיה זו אינה עבודת ילדים וכדאי להיפגש עם איש המקצוע שהולך להתקין אותו ולהתרשם ממנו באופן אישי. אם אתם לפני שדרוג הבית זה הזמן הכי טוב לשקול חיפויים לקירות ולטויזיה.

 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!