מה כל כך מיוחד במתקן מעמד לטלויזיה

עיצוב פנים

הגדרות טקסט

איפה הם הימים בהם היינו מתיישבים ביחד כל חברי המשפחה בסלון הקטן, בוהים בטלויזיה ענקית בעומקה שנראית כמו מכונת כביסה והמסך שלה קעור כמו כדור, היא גם הייתה שוקלת 4 טון ולכן היינו צריכים לשים אותה על איזה רהיט שנראה כמו הסלע האדום?

איפה הימים בהם היה רק ערוץ אחד שרואים והשידור היה קופץ כמו קפיצה משולשת, שכל כמה דקות מישהו היה צריך לקום לעבר הטלויזיה ולתת לה כמה דפיקות כדי שהשידור יסתדר? איפה הימים שכל חויית הצפייה בטלויזיה הייתה מסתכמת בצפייה בהשתאות בחדשות הערב? הם כבר מזמן לא פה והיום הטלויזיה מהווה חלק גדול מאוד מחיינו, יש שיגידו לרעה ויש שיגידו שזה טוב מאוד. ככה או ככה ברוב הבתים היום שנכנס אליהם יהיו טלויזיות ענק בסלון ויהיו להם עיצובים מיוחדים וחדשים והכל יראה חד וטכנולוגי וכהפך המושלם מאותה קופסה מיושנת ומכוערת שהייתה לנו שהיינו קטנים. גם השידור נראה אחרת לגמרה מפעם והיום יש לנו שידורי איכות שהמינימום הוא HD ושלא נדבר על 4K. עם הגעתה של הטכנולוגיה והקידמה גם האביזרים הנלווים נראים אחרת לגמרי. אם הטלויזיה של פעם שקלה 50 קילו אז היום היא שטוחה ושוקלת רבע ולכן ניתן לשים אותה בכל מני מקומות וצורות ולא חייבים מזנון שיתפוס חצי סלון של הבית. יש היום מעמד לטלויזיה חשמלי ומעמד לטלויזיה שיורד מהתקרה ויש דברים כל כך יפים שהם משלימים לוק חד וטכנולוגי ותורמים לנו לאווירת הצפייה בכמה מישורים. במישור של היופי, במישור של היעילות והחיסכון במקום ובמישור של הפינוק.

איזה מעמד לטלויזיה מתאים לך?

יש כמה סוגים של מעמדים לטלויזיה, כל אחד יתאים למישהו אחר ולסגנון בית אחר.

  • מעמד חשמלי לטלויזיה - מעמד חשמלי הוא מעמד שמתחבר לטלויזיה מאחורה ויש לו יכולת של תנועה גם החוצה ופנימה, גם של שינוי זוויות וגם למעלה ולמטה, תלוי במעמד. גם במעמד חשמלי לטלויזיה יש כמה סוגים - יש את המעמד שצמוד לקיר אנכי והוא מעמד זרועות חשמלי שיודע להתקרב ולהתרחק באמצעות שלט וכמו כן ניתן להסיט את הזווית שלו.
    יש את המעמד שעולה מתוך רהיט כמו מזנון ואז זה יוצר תחושה של טלויזיה מתחבאת. את הטלויזיה לא יראו כל הזמן אלא ברגע שתרצו לצפות היא תעלה מתוך הרהיט. יש את המעמד לטלויזיה שיורד מהתקרה והוא יוצר את האפקט המדהים ביותר שכן הטלויזיה יכולה להיות גם מוסתרת בתוך נישה בתקרה ולצאת רק ברגע האמת.
  • מעמד נירוסטה לטלויזיה - זהו מעמד פשוט מהמם שמשלב יופי, יוקרה ויעילות שכן הוא מחזיק טלויזיות כבדות, מסתיר את החוטים, חוסך לכם מקום וניתן להזזה בקלות.

איפה רוכשים מעמד לטלויזיה?

יש לא מעט מקומות בהם ניתן לרכוש מעמדים לטלויזיה אבל אני ממליץ לרכוש במקום ידידותי עם מעמדים איכותיים ומתקדמים, מקום שיש בו גם סטנדים ומעמדים יוקרתיים וחשמליים וכך תדעו שהמקום מחזיק במתקנים מקצועיים שמגיעים עם אחריות ושירות טוב.

 

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!