בחירת וילונות נותנת משמעות חדשה לחדר שלכם

עיצוב

הגדרות טקסט

ללא ספק עיצוב ההבית הפך להיות חלק בלתי נפרד מחיינו, הרי מה אנחנו רוצים? להיות במקום שנעים לנו ולכם אנו משקיעים מחשבה רבה בבחירת העיצוב של כל חדר וחדר בבית שלנו. אנו משקיעים בבחירת צבע לקירות, שטיחים וריהוט וללא ספק התוסף שבאמת נותן את המילהה האחרונה הם וילונות. בחירת וילונות לחדרים השונים אינה דבר שיש להקל בו ראש, הרי וילונות הם מזמן לא עוד סוכך שיוצר לנו האפלה או מגן מפני השמש. וילון הינו אלמנט פרקטי חיוני ומעוצב שהופך את החדר בו הוא מותקן למרשים, מיוחד ונעים יותר לשהייה בו.

 

וילונות בחדרים בהתאמה מושלמת

נכון יש מגוון עצום של פתרונות לחדרים בתחום של וילונות אולם וילונות לא רק מיועדים לעשות לנו צל אלא הם הפכו להיות אלמנט מעוצב שאינו נפרג מסך העיצוב של החדר. יש לא מעט עיצובים של וילונות ואלו הם הנפוצים שבהם:

וילונות בד - השילוב של אין ספור גוונים וטקסטורות בד מאפשרות לייצר אלמנטים מדהימים שמותאים בצורה מושלמת עם החלונות שלכם. כאשר אתן בוחרים וילונות לסלון לדוגה מומלץ לקחת בחשבון את צבעי הקירות, גווני הריהוט ואת סוג התאורה על מנת ליצור הרמוניה בין כלל הדברים.

וילונות גלילה - פתרון מושלם הוא התקנת וילונות גלילה, היתרון העצום הוא שהוילונות שמיוצרים בהתאמה מושלמת לכל חלון תוך לקיחת מידות מדויקות והתאמת צבעים וטקסטורות לכלל החדר.  

וילונות רומאים - עיצוב מושלם המאפשר משחק בין אור וחושך, הסגנונות היפים מאפשרי להפוך כל חדר למיוחד, לרוב מותקנים וילונות אלו בחדרי שינה בשל האווירה הרומנטית שהם משרים

וילונות חשמליים - כמעט כל וילון ניתן לשילוב עם מערכת הפעלה חשמלית, וילונות גלילה חשמליים, וילונות בד או כל פתרון הצללה אחר ניתן לשילוב עם מערכות בית חכם ועוד.

 

ממי מזמינים וילונות לבית?

וילונות לבית הם דבר מורכב ויש חשיבות רבה להתאמת הוילון אל החלון שבו הוא מותקן. יש 2 אפשרויות בסיסיות להזמנת וילונות, הראשונה היא לקנות וילון סטנדרטי כזה שנמכר בחנויות, היתרון של וילונות אלו הוא המחיר הנמוך אולם יהיה עליכם להתפשר על המגוון, הצבעים וללא ספק על המידות שלא תמיד מתאימות. האפשרות השניה היא וילונות בהתאמה אישית, כלומר מזמינים חברה מקצועית שתייצר עבורכם וילונות לפי מידה שיתאימו בדיוק ולא "בערך" באופן זה ההתאמה והשילוב יהיו מושלמים. הצבעים יתאימו לשאר עיצוב הבית, הריהוט ישתלב עם טקסטורות הבד ובכלל תיצרו הרמוניה בה כל אלמנט בחלל מדבר עם השני.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!