מחפשים מעלית מרהיט - למה כדאי לנו לרכוש

פנאי

הגדרות טקסט

אם ברצונכם להתקדם עם טכנולוגיית הבית החכם ולתלות או לשים את הטלוויזיה שלכם במקום מקורי ונסתר מן העין, מעלית מרהיט היא רעיון שיכול להתאים לכם. קיימים סוגים שונים של מעליות רהיטים לטלוויזיה, הכל תלוי במה הכי מעניין אתכם ומה הכי נכון עבורכם. מעלית מרהיט היא טכנולוגיה שבשנים האחרונות צוברת תאוצה ונלקחת החשבון כחלק אינטגרלי מהעיצוב של הבית.

למעלית מרהיט יש את אלמנט ההפתעה ובדרך כלל מאוד מרשימה ונותנת מראה יוקרתי וחדיש. אם כך, איך אפשר לדעת מהי המעלית הנכונה עבורנו. אספתי עבורכם כמה סוגים שונים של מעליות מרהיטים שונים שתוכלו להבין טוב יותר אלו אופציות קיימות, מה הכי מדבר אליכם, באילו חללים תהיו מעוניינים במעלית מרהיט ומה ישרת את המטרה בצורה הטובה ביותר.

סוגים שונים של מעלית מרהיט

 1. מעלית מרהיט 50" -
  את המעלית הזו ניתן להתקין בתוך רהיט מסוים או מזנון. ההתקנה נעשית על ידי נגר מקצועי שמגיע אליכם הביתה. המעלית עצמה שקטה ואינה מורגשת כאשר מופעלת. נשלטת על ידי שלט, עשויה מפלדה איכותית ובעלת מראה נקי וחדשני. המעלית יכולה לשאת משקל רב ואינה שוקלת הרבה בעצמה. פתרון חדשני לשדרוג הסלון.
 2. מעלית מרהיט מסתובבת עד 60" -
  מעלית המותקנת בתוך מזנון או רהיט אחר בו תרצו להתקין את המעלית. המעלית יכולה להסתובב בזוית של 360 מעלות, נשלטת על ידי שלט רחוק ועשויה מפלדה איכותית בעלת מראה נקי. למעלית המסתובבת יכולת תנועה שקטה ומותקנת על יד נגר מקצועי.
 3. מעלית מתחת למיטה -
  מעלית מתחת למיטה מותקנת על ידי איש מקצוע, נשלטת על ידי שלט אלחוטי ויכולה לשאת משקל של עד כ -40 ק"ג. פתרון נהדר לחדרי ילדים.
 4. מעלית תמונה -
  מעלית תמונה היא פתרון אלגנטי ביותר אם אינכם מעוניינים לבהות במסך כבוי. הפתרון מתאים עבור מסכים קבועים ומסכים המוחבאים בתוך נישה. בלחיצת כפתור התמונה, המראה או לוח קיר (מה שמועדף עליכם) מתרוממים ומסך הטלוויזיה נחשף. בסיום הצפייה בלחיצה נוספת הכיסוי נסגר.
  מעלית תמונה יכולה להגיע בגדלים שונים.
 5. מעלית תקרה/מעלית ספר -
  מעלית תקרה מאפשרת להתקין את הטלוויזיה בתקרה. בעזרת השלת הטלוויזיה לאט ובשקט נפתחת כמו דף בספר לכן גם נקראת מעלית ספר. מעלית זו חוסכת מקום ומאפשרת לכם לצפות בטלוויזיה באיזו זווית שתרצו היישר ממיטתכם.

היכן ניתן לרכוש

מעלית מרהיט ניתן לרכוש במקומות רבים אך נרצה לוודא שהחברה אליה פנינו היא חברה מקצועית בעלת ניסיון וותק בענף. שירות מקצועי כולל מתקינים מנוסים המומחים בהתקנת מעליות מסוג כזה. ההתקנה חייבת להיות איכותית על מנת שלא יהיה ולו הסיכוי הקטן ביותר שהטלוויזיה תתנתק ממקומה, תיפול ומישהו יפגע. אז חשוב לזכור שאתם רוצים מוצר איכותי שיחזיק מעמד זמן רב ללא צורך בתחזוקה שוטפת והחלפת חלקים. בדרך כלל כאשר ההתקנה והמוצר איכותי, יש ביכולתו להאריך חיים.

הישארי מעודכנת בנושאים הכי חמים, אנחנו נרכז עבורך את הנושאים הכי מעניינים ישירות לתיבת המייל שלך!