הפעלת קוסם לבריתה במהלך החורף

אירועים משפחתיים

הגדרות טקסט

הפעלת קוסם לבריתה מתבצעת על ידי קוסמים מקצועיים, היודעים להתאים את ההופעה שלכם לגיל המשתתפים, חלקם אף משלבים דוכני מזון הנפרדים מהאירוע עצמו, משימות תחרויות וכדומה. אך לא כל הקוסמים יודעים או מותאמים להפעלות ילדים. לכן, יש לברר עם הקוסם לפני הזמנתו, ולבדוק אם המקום מתאים עבורו, בכדי ליצור אווירה טובה ובכדי שהברית תהיה הטובה ביותר, התגמשו לגבי המקום אם זה בחוץ ואם זה בבית. כמובן שתיצמדו לתוכנית במקורית אבל לכל קוסם יש את הציוד הנדרש לו והוא צריך להיות כמה שיותר קרוב אליו. 

 

בחירת הפעלת קוסם לבריתה, הבחירה הנכונה

הגיע היום לבחור הפעלת קוסם לבריתה, זוהי משימה לא כל כך פשוטה כפי שהיא נראית בהתחלה. אולם על ידי בחירה נכונה נוכל להיות בטוחים כי את הבריתה הקרובה תעבירו בהנאה ושמחה מושלמים. בחירה נכונה בהפעלת קוסם לבריתה, הינה בעלת ניסיון וידע, ומגוון נושאים לבחירה, אך לא רק. כאשר מדובר בעונת החורף, הבריתה מתבצעת לרוב בתוך מקום סגור, בבית או מבנה אחר, ולכן ישנה חשיבות רבה לבחירת המקום, וצריך לוודא ולבדוק אם הפעלת קוסם לבריתה אכן עונה על הדרישות, ויודעת ויכולה להעביר את המופע שלהם בין כותלי הבית. אם לא כן הבריתה נידונה לכישלון חרוץ. מערכות הגברה שמופעלות בחצר לא תמיד מותאמות להשמעה בבית, הרמקולים צורמים או נשמעים לא בבירור, ההנאה נפגמת לחלוטין. יתרה מכך גם נושאי הבריתה המיועדים לבית שונים מאלו שמיועדים לחצר. אין אפשרות לרוץ ולשחק משחקים שדורשים פעילות כגון ריצה או מתקנים גדולים. על כן יש להתחשב במקום המיועד לבריתה. בחרו בכובד ראש את בחירת המקום והקוסם העונה על הדרישות בכדי שהבריתה תהיה טובה מוצלחת הונה על דרישותכם כמה שיותר.

 

הפעלת קוסם לבריתה בבית

הפעלת קוסם לבריתה ברוב המקרים מתבצעת בבאולם אך בימינו, ימי הקורונה נערכות בריתות גם בבית, האביזרים בהם משתמשים בבית גם הם שונים מהחוץ, והינם מותאמים לתנאי שטח מצומצמים וצפופים (יחסית). חשוב לזכור ולוודא הפעלת קוסם לבריתה מתקיימת כשהקוסמים אכן יכולים ויודעים כיצד להתמודד עם סלון ביתי מלא בילדים. הגיוון חייב להיות מעניין עדכני ומושך, אך לא רק, גורם נוסף בבחירת קוסם לבריתה הוא התקשורת. עד כמה יכולות התקשור של הקוסם עם הילדים היא החשובה ביותר. ככל שיהיה קשר עין ואינטרקציה של הקוסם עם הילדים כך הבריתה תהיה יותר איכותית. כאשר התקשורת טובה הילדים שמחים, משתתפים, נהנים ובעיקר לא מתרוצצים ומשתעממים. לכן ראשית דבר בבחירת קוסם לבריתה הוא לקבל המלצות ולבדוק בעצמינו, בקשו להצטרף לאירוע או שניים. באירועים אלו בדקו את התקשורת והאינטרקציה עם הילדים, אךי הוא מתמודד בבית מלא ילדים, עומד בלחץ, נותן יחס לכום וכדומה. שנית, שאלו את השאלות הנכונות, וודאו כי אכן הקוסם יודע ומנוסה של הפעלת קוסם לבריתה בתוך הבית.