פרגולות-הגנה מלאה בכל עונות השנה

עיצוב גינות

הגדרות טקסט

פרגולות מיוצרות בסגנונות, סוגים וכמובן מחומרים שונים. ישנן פרגולות העשויות מלוחות עץ, פרגולות העשויות מלוחות ברזל, אלומיניום וכולי. הפרגולה בעלת המאפיינים הטובים והרבים ביותר היא פרגולה העשויה מלוחות אלומיניום. ללוחות אלומיניום ישנם מאפיינים יוצאי דופן המעניקים לא מעט יתרונות לכל שטח בו תותקן פרגולה או לכל פתרון אחר העשוי מאלומיניום.

לא סתם פרגולות מאלומיניום זוכות לשבחים רבים, הן הפתרון הטוב ביותר לתנאי חוץ ולשטחים שונים. פרגולה היא פתרון הצללה אסתטי במיוחד ואם היא מיוצרת מהסוג האיכותי, היא תעניק לכם את האפשרות לשבת תחתיה ביום שמש חם וכמו כן, גם ביום גשום וסוער במיוחד. פרגולות מיוצרות בסגנונות שונים ועם פרגולה מאלומיניום השמים הם הגבול. ללוחות אלומיניום יכולות כיפוף גבוהות במיוחד. מאפיין זה הוא שמאפשר למתכננים לעצב כל כך הרבה סגנונות ולכל אחד את פתרון ההצללה שלו המתאפיין בצורניות שונה. מחפשים פתרון הצללה חדש שיענה על כל מה שהפתרון הקודם החסיר? פרגולות אלומיניום על סוגיהן השונים יציעו את הפתרון הטוב ביותר.

עיצובים וסוגים שונים

יצרן ומעצב מקצועי, בדרך כלל יעדיף לתכנן פרגולה בעלת עמידות גבוהה במיוחד, אחת שתעמוד בפני כל תנאי מזג האוויר ללא יוצא מן הכלל. ישנן סוגי פרגולות המשלבות רק בחלקן חומרים עמידים וכאלה שכל כולן מיוצרות מחומר עמיד וחזק. פרגולה מאלומיניום מיוצרת בסוגים שונים וזוכה להוביל את ענף ההצללה הודות למאפייניה הטובים. הנה כמה דוגמאות לפרגולות שונות:

  • פרגולה על עמודים: פרגולות אלומיניום על עמודים מייצרים בסוגים שונים וניתן להזמין אותן עם עמוד אחד, שניים או כל מספר אחר, תלוי בצורך של הלקוח. פרגולה על עמודים מייצרת תיחום של שטח ההצללה והופכת אותו לאינטימי יותר.
  • פרגולה תלויה: פרגולות אלומיניום תלויות מעניקות מראה חדשני ומודרני יותר כאשר הן תלויות ונראות בעצם כאילו הן מחזיקות את עצמן ותלויות באוויר. בניגוד לפרגולות על עמודים, פרגולות תלויות אינן מגבילות את שטח ההצללה ומעניות שטח פתוח ומאוורר. את הפרגולה תולים כאשר היא מחוברת לקיר תומך אחד באמצעות כבל פלדה מיוחד המחזיק ומייצב אותה.
  • פרגולה חשמלית: פרגולות אלומיניום חשמליות קיבלו את התואר שמגדיר אותן כדור הבא של פרגולות האלומיניום. פרגולה חשמלית לא רק נהנית מהמאפיינים הנהדרים של לוחות האלומיניום אלא מעניקה יתרון חדש. פרגולה המופעלת באמצעות חשמל מאפשרת לשלוט בכמות ההגנה וההצללה באופן אישי והמתאים ביותר לעונה.

הזמנת הפרגולה המתאימה

אינכם יודעים איזו פרגולה אתם רוצים להזמין ולאיזו חברה מומלץ לפנות? פרגולת אלומיניום מזמינים רק מחברה המתמחה בפתרונות הצללה וגידור מלוחות אלומיניום. חברה מקצועית תייעץ לכם על בחירת הפרגולה הנכונה בהתאם לשטח ולסגנון המבנה הפרטי או העסקי שלכם. פרגולות אלומיניום מתאימות כמו כפפה ליד כאשר מדובר בתנאי חוץ. לוחות אלומיניום אינם מושפעים כלל ממזיקים שונים ומתנאי האקלים גם הקיצוניים ביותר. בחרו בפרגולת אלומיניום כי גם לכם מגיע את הטוב ביותר!