איך הפכו תיקים לטרנד אפנתי

אופנה

הגדרות טקסט

תיקים לנשים ותיקים באופן כללי כבר שנים רבות מהווים חלק אינטגרלי וגדול מאוד מעולם האפנה. לא תמיד כך היה. לפני שנים רבות, בסביבות המאות ה-15 וה-16 תיקים היו מיוצרים ומשווקים עבור גברים ונשים כאחד. בתקופה ההיא עדיים לא עיצבו בגדים עם כיסים ואנשים היו זקוקים לאובייקט שיישא עבורם חפצים אישיים כמו כסף, תעודות ופריטים אישיים נוספים. לאחר שהומצאו הכיסים, תיקים הפכו לפריט המזוהה בעיקר אם לא לחלוטין עם נשים.

בעבר תיקי יד לא היו כל כך מקובלים כפי שהם היום ומה שהיה מקובל לראות הם תיקים הנסגרים עם אבזמים מתכתיים ופאוצ'ים. תיקים עם אביזרים שהיו חלק מהעיצוב נחשבו לסמל סטטוס שהעיד על מעמד סוציו-אקונומי ספציפי. גם היום ישנם תיקים המעידים על מעמדים אך בניגוד לעבר, ניתן למצוא תיקים בשלל סגנונות המתאימים לכל כיס ואינם פחות יפים מהתיקים של מעצבי העל. במאה ה-20 התחלנו לראות יותר ויותר את תיקי היד והיום לגמרי לוקחים בחשבון את התיק כחלק מהסגנון האפנתי של כל אישה ואישה. בשורות הבאות אציין כמה דוגמאות של תיקים מסוגים שונים.

תיקים אפנתיים המתאימים לכולם

תיקים לנשים הם אביזר שכל אישה מתחברת אליו. ישנם תיקים המתאימים לכל מטרה או אירוע וכל אחת יכולה למצוא את התיק שהכי מתאים לה. בנוסף, תיקים לנשים ניתן לרכוש כיום דרך הרשת במחירים שווים ומשתלמים. אילו סוגים נוכל למצוא? הנה כמה דוגמאות:

  • תיקי צד: כאשר מדברים על תיקי צד מדברים על עולם ומלואו. ישנם תיקי צד בסגנונות ובגדלים שונים. תיקי צד מיוצרים מבדים סינתטיים, עור, ג'ינס, פרווה סינתטית ועוד. את תיק הצד ניתן ללבוש כאשר הוא מונח על הכתף ומצד שני כאשר הוא מונח מעבר לצוואר ולצד הגוף.
  • תיקי קלאץ': תיקי קלאץ' בדרך כלל אינם מיועדים עבור היומיום אלא עבור אירועים או מקומות אליהם מגיעים לכמה שעות. בתיק קלאץ' יש מקום מצומצם למעט פריטים בניגוד לתיק אותו תיקחי לעבודה שיכיל הרבה יותר פריטים המיועדים לשהייה ממושכת יותר מחוץ לבית.
  • תיקי גב: תיקי גב הם קבוצה רחבה במיוחד. תיקי גב מניילון הופיעו לראשונה בשנות ה-80 כחלק מסגנון האולד סקול וכיום הם חוזרים בגדול ומיוצרים מהמון חומרים ובגדלים שונים. תיקי גב מיוצרים בסוגים וסגנונות שונים ויכולים להתאים לאירוע, לעבודה, ללימודים ועוד.

איזה תיק את אוהבת

מאז פרצה הרשת לחיינו, העולם השתנה לחלוטין. ככל שהזמן מתקדם, יותר ויותר חברות מוכרות מוצרים ברחבי הרשת ונוכל למצוא כל מה שנרצה. במחיר של תיק אחד בקניון הקרוב לבית שלך תוכלי לרכוש שניים או שלושה תיקים שונים ברחבי הרשת. לא משנה מה את אוהבת או מה הסגנון שלך, את הכל תוכלי למצוא ובקלות. מה יהיה התיק החדש שלך, האם זה תיק בסגנון בוהו-שיק, אולד סקול, קלסי או כל סגנון אחר, התיק יכול להגיע עוד השבוע אל דלת ביתך.